מה הופך מזרון למזרון איכותי?

מה הופך מזרון למזרון איכותי?

יש הרבה דבירם שיכולים להשפיע על השינה שלנו. עומס היום, טרדות ומחשבות שמשפיעות עלינו, מזג האוויר, רעשים וקולות סביבתיים, אור וחושך, מצב בריאותי, תחושות נפשיות ועוד. אך אין ספק, בלי מזרן איכותי, יהיה לנו מאוד קשה לישון כמו שאנחנו רוצים, יהיה לנו מאוד קשה לישון בצורה נוחה, יציבה לאורך לילה שלם, במשך 7-8 שעות או יותר.

כפי שאנחנו יודעים, יש אלמנטים שונים שמשפיעים על איכות המזרון. אנחנו יכולים למצוא מגוון רחב של מזרנים אשר מוצעים למכירה על ידי חברות שונות כמו מזרני אולימיפיה או קינג דייויד, בין אם זה באופן ישיר ובין אם זה על ידי משווקים חיצוניים, אך זה לא אומר שכל מזרן הוא בהכרח איכותי. מה עוד, לא כל מזרן מתאים לכל אחד. יש אנשים שרגילים לישון על מזרנים מסוימים, בעוד אחרים מעדיפים מזרנים מסוגים שונים לגמרי.

לפני שנציג כמה נקודות שמסבירות מה הופך מזרן למזרן איכותי, צריך להדגיש, בטרם אנחנו הולכים לקנות מזרן כזה, חשוב לדעת מה בדיוק אנחנו צריכים, חשוב לדעת מה מתאים לנו על פי הצרכים הפיזיים שלנו, ורצוי מאוד לקרוא על מזרנים ולדעת את ההבדלים ביניהם, כך נוכל לקבל החלטה בצורה מושכלת.

מאפיינים של מזרן איכותי

גמישות – מזרן איכותי הוא מזרן שיכול להיות גמיש על פי מבנה הגוף. כלומר, בנקודות בהן מופעל לחץ מסוים של הגוף הוא משתנה, כך הוא מטיב איתנו בזמן שאנחנו שוכבים עליו ומספק לנו הגנה מושלמת. דוגמה מצוינת לכך אלו מזרני מנדלבוים האיכותיים העשויים חומר גמיש.

חומר – צריך לבחון מאילו חומרים עשוי המזרן, עד כמה הם עמידים, עד כמה הם חזקים וכיצד הם מחולקים. למשל, אם המזרן עשוי מקפיצים, אז יש לוודא שהם מחולקים לאורך כל המיטה ולא רק באזור מסוים.

ניקיון – חשוב שהמזרן יהיה עמיד לאבק, ימנע הצטברות שלו. כך אנחנו נוכל לישון עליו מבלי להרגיש אי נוחות, מבלי שייגרם נזק לעור שלנו או למערכת הנשימה.

חוזק – המזרן צריך להיות חזק, כך שהוא יישאר באותו מצב לאורך זמן. שלא ייהרס בשום צורה שהיא. בצורה כזו יהיה הרבה יותר קל להשתמש בו באופן עקבי.

 

אהבתם את המאמר שתפו אותו בין חברים ם

אולי יעניין אתכם?

Main
jones

האם יש סיכונים בלקיחת אבקות חלבון?

נטילת תוספי תזונה הם טרנד עכשווי ופופולארי ביותר. ניתן לומר שבהמלצת רופא חשוב לצרוך את התוספים ולשמור על איזון בגופנו. אך אפשר לומר שבשנת 2020 נוצרה מציאות בה אנשים נוטים לצרוך תוספים שונים ומשונים אשר לא תמיד רצויים.

קרא עוד »
פשפש המיטה
Main
jones

פשפש המיטה

פשפשי המיטה הם חרקים קטנים, סגלגלים וחומים שחיים על דמם של בעלי חיים או של בני אדם ובנוסף, הם קיימים באריגים, בבדים ובמיטות. ישנם כמה דרכים כדי להיפטר מפשפשי המיטה.. במאמר זה נביא את חלקם. פשפש המיטה למזיק

קרא עוד »
Main
jones

מה חשוב לדעת על מעלון

מעבר לעובדה שהמעלון עוזה לאנשים שהניידות קשה להם, הוא גם מביא איתו ערך מוסף אחר. איזה בדיוק אתם שואלים? במאמר זה נביא את היתרונות הבולטים שניתן למצוא במעלון ובכלל, למה כדאי לכם לקנות כזה לסבא וסבתא שלכם..  

קרא עוד »
עסקים בסין: אל תעשו את זה לבד
Main
jones

שינוי עילה – האם זה אפשרי?

בתיקים משפטיים אפשר להגיע במקרים רבים להסדרים מותנים ואף שינוי עילה, והרי שהיכולת להגיע להישגים מעין אלו תלויה בעורך הדין שתבחרו. כך שאם אתם רוצים לדעת שאתם עושים כל מה שצריך על מנת להקל עליכם במובן הזה, אז

קרא עוד »
שירותי שיפוצים
Main
jones

שירותי שיפוצים

כל אחד זקוק מפעם לפעם לבעלי מקצוע איכותיים ומקצועיים כמו קבלן שיפוצים מומלץ. הדבר נכון כמובן בכל תחום ובכל נושא, אך הוא עקרוני במיוחד כאשר מדובר על שירותי שיפוצים. מי שמעוניין לשפץ את הבית או את המשרד שלו,

קרא עוד »
פאנלים סולאריים
Main
jones

אילו פאנלים סולאריים קיימים ומה הכי מומלץ?

כיום יש לא מעט אפשרויות של מערכות סולאריות לייצור עצמי של חשמל מקרני השמש החמה. במטרה ליהנות מכלל היתרונות הללו חשוב שתכירו את האפשרויות העומדות לרשותכם להצליח לספק לעצמכם את כל החשמל לו אתם נדרשים ללא כל צורך

קרא עוד »