וילה להשכרה או צימר, מה עדיף?

קיימים כמה הבדלים מהותיים בין אופציה של השכרת וילה לבין צימר ולכן מי שמעוניין להזמין את החופשה הבאה שלו בוחן את האופציות המוצעות ובהתאם לכך מקבל החלטה.

וילות להשכרה 

במושבים וביישובים רבים בכל רחבי הארץ, הוקמו וילות להשכרה ענקיות שמיועדות  עבור משפחות. יש וילות בעלות 3-2 חדרים וגם וילות ענקיות של 8 חדרים ואף מעבר לכך. המטרה היא לנסוע משפחה גרעינית עם הילדים, או לחלופין כמה משפחות של המשפחה המורחבת, או של חברים עם הילדים כדי ליהנות מזמן איכות יחד.

הנופשים שוכרים את אחת הווילות הגדולות הללו אשר יש בה מספיק חדרים לכל כמות האנשים שאמורים להגיע ושהחלוקה לחדרים מתאימה מבחינת כמות המיטות לכולם. בחצר יש בדרך כלל ג'קוזי גדול, ערסלים, בריכת שחייה גדולה שמאפשרת לכולם ליהנות מזמן איכות בתוך המים, משחקים כמו טניס שולחן, שולחן ביליארד ועוד. כמו כן יש וילות שיש בהן עמדות מנגל, מטבח גדול ומאובזר המותאם לכמות גדולה של אורחים, שולחנות, כיסאות, כלים וכו'. 

צימרים להשכרה 

הצימרים הם בדרך כלל קטנים יותר ומתאימים לזוגות או לכל היותר למשפחה גרעינית עם כמה ילדים. בשנים האחרונות הוקמו בישראל צימרים רבים שמותאמים לזוגות וזאת כדי לאפשר להם אינטימיות ויציאה מהשגרה השוחקת של גידול הילדים והעבודה. יש צימרים בודדים ויש מתחם של צימרים שהם רחוקים זה מזה כך שיש פרטיות. 

בצימרים הללו יש ספא במרפסת מול הנוף המרהיב, או בתוך המבנה. כמו כן בחצר של צימרים רבים הוקמו בריכות שחייה מעולות שמעניקות נופך מיוחד לחופשה הנפלאה.

הצימרים הגדולים מותאמים למשפחה קטנה ויש בהם בדרך כלל שני חדרי שינה וסלון, חדר אמבטיה מאובזר ומטבח קטן. למידע נוסף אודות וילות למשפחות