ייעוץ זוגי בראשל"צ

הטכנולוגיה מתקדמת פלאים ונראה שהשיאים עוד לפנינו אבל האדם נעלם והשאיר את עצמו בצד. מצב זה הגיע למערכות הזוגיות בין בני זוג והוא לא עוצר. במקרים של בעיות זוגיות בעידן המודרני, חשוב לפנות אל ייעוץ זוגי מקצועי.

ייעוץ זוגי בראשל"צ 

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם בעיה זוגית, היא כמובן לפנות לרופא שמטבל בבעיות כאלה, הלה הוא יועץ זוגי. ייעוץ זוגי בראשל"צ הוא חובה אם אתם מרגישים שבן או בת הזוג אינו מתפקד והולך יחד אתכם באתגרים של החיים.

צרו מרחב בטוח עבורכם ועבור בן הזוג 

לעתים קרובות, כאשר אנו מתמודדים עם סכסוך עם בן הזוג הרומנטי שלנו, הרגשה בטוחה היא משהו ששני הצדדים נאבקים בו. כדי לנווט באמת בקונפליקט הזה, עליכם להיות מוכנים למצב של פגיעה, להיפתח ולהיות כנה. זה יכול להיות מפחיד.

טיפול זוגי, יוצר מרחב בטוח שבו גבולות מוגדרים ונאכפים, וצד שלישי ניטרלי מפקח על התהליך ויכול להתערב בעת הצורך. זה אומר ששניכם יכולים ללמוד להיפתח ולתקשר בצורה יעילה, תוך הרגשה שאתם בטוחים

לראות את נקודות המבט של השני 

טיפול זוגי בראשל"צ, מאפשר לרוב לשני אנשים להתחיל באמת לראות את נקודות המבט של השני. זה נפוץ – ונורמלי – לראות מערכת יחסים רק דרך העדשה שלנו. 

הרגשות שלנו הם שחשובים, וזה יכול להיות דבר קשה להבין או לקבל את נקודת המבט של בן הזוג שלנו. זה לאנוכיות. במקום זאת, טבעי שתהיה לנו הבנה מעמיקה יותר של נקודת המבט שלנו.

אם מטפל יכול לעזור לכם להסתכל בצורה אובייקטיבית על שני הצדדים של אי הסכמה, אתם יכולים לנסות להימנע מתקשורת שגויה ובמקום זאת, להתחיל להבין באמת את שורש הבעיה.