מה עושה רואה חשבון?

יניב ארד רואה חשבון הינו איש מקצוע אשר אחראי על מעקב אחר כל העסקאות הפיננסיות בחברה.

מקצוע זה דורש מיומנויות בחשבונאות, הנהלת חשבונות וניהול. רואי חשבון עובדים עם סוגים רבים ושונים של ארגונים, כגון חברות ייצור, חנויות קמעונאיות ובתי חולים.

לרואה חשבון יש בדרך כלל תואר ראשון בחשבונאות או במנהל עסקים עם ניסיון של חמש שנים לפחות.

איך בוחרים רואה חשבון?

ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת בחירת רואה חשבון. זה כולל את העלות, סוג השירותים שהם מציעים וכיצד הם יכולים לעזור עם העסק שלך.

כאשר אתם מחפשים רואה חשבון חדש, חשוב לשאול שאלות על הניסיון והידע שלו. להלן מספר שאלות שכדאי לשאול אותו:

  1. אילו שירותים אתה מציע?
  2. מה התשלום השנתי?
  3. כמה זמן אתה בעסק?
  4. האם יש לך הפניות והמלצות מלקוחות קודמים

רואה חשבון טוב כמו יניב ארד רואה חשבון, יוכל לספק לך מידע על כמה מס אתה צריך לשלם עבור השנה ולעזור לך לשמור על העסק שלך על מנת שלא ייסגר על ידי הממשלה. הוא יכול גם לספק לך עצות כיצד לחסוך כסף ולהשקיע לעתיד בצורה הטובה ביותר.

מי זקוק לרואה חשבון?

כולנו צריכים רואה חשבון. עם זאת, לא כולם זקוקים לאותו סוג של רואה חשבון. יש אנשים שפשוט צריכים רואה חשבון בסיסי שיוכל לעזור במיסים שלהם, בעוד שאחרים צריכים מישהו שיוכל לספק ניתוח מעמיק יותר של הכספים שלהם ולהציע עצות כיצד להפוך אותם ליעילים יותר.

תפקידו של רואה חשבון הוא לתת ייעוץ פיננסי ולטפל בתפעול השוטף של העסק. הוא עשוי להיות נחוץ אם יש לך עסק קטן, או אם אתה עצמאי וצריך עזרה עם המסים שלך.

בנוסף רואה החשבון חייב לוודא שהחברה עומדת בתקנות הממשלה. הוא גם מספק דוחות כספיים עבור החברה על מנת להציג תמונה מיטבית של בריאותה הפיננסית.