השכרת יאכטות לכל אירוע

אם אתם רוצים לצאת לחופשה חלומית, כזו שלא תשכחו גם עוד 10 שנים, אנחנו כאן כדי לספר לכם על האפשרויות העומדות בפניכם. אז איך זה בדיוק עובד ואילו אירועים תוכלו לעשות על יאכטה בלב הים? בואו נבדוק.

השכרת יאכטות לכל אירוע

כל אירוע הוא חגיגה בפני עצמו, ואנחנו תמיד נרצה שהוא יהיה הכי מושקע שיש. אחד הגורמים המשפיעים על טיב האירוע, הוא כמובן המיקום. אבל אם כבר מדברים על מיקום, בואו תשמעו את הדבר הבא:

אירוע יום הולדת על יאכטה. נשמע מעניין? ומה תגידו על מסיבת סוף שנה על יאכטה מטורפת ויוקרתית? אז לפני שאתם סוגרים על קיום אירוע במקום מסוים, כדאי שתבדקו את האופציה הזו של השכרת יאכטות.

איך אוכל לשכור יאכטה?

מעולם לא היה קל יותר לבדוק את היאכטות להשכרה באינטרנט. זה מאוד פשוט דווקא. התחילו בסינון התכונות כגון התאריכים שתרצו לנסוע, היעד או הנמל, מספר האנשים, גודל, השירותים המוצעים ועוד.

כאשר אתם מוצאים דגם שמתאים לצרכים שלכם, אתם יכולים לבקש הצעת מחיר עבור שייט רומנטי על יאכטה או למטרת אירוע וליצור קשר עם הבעלים. עומדת בפניכם הבחירה לשכור יאכטה על בסיס יומי או שבועי, מה שמעניק לכם את החופש לבחור כמה זמן תרצו את החופשה שלכם ומתי לשכור.

מחיר השכרת יאכטות

מחירי השכרת יאכטות, נעים בהתאם לתכונות שצוינו לעיל וכן אם מדובר בעונה חמה או קרה וסוג היאכטה שתבחרו. בהתאם להצעת הבעלים, יתכנו גם עלויות נוספות ותשלומים נוספים.

דברים כמו ציוד ספורט ימי, דמי עגינה, צוות התא ומיסים, הם כל העלויות שיכולות להיכלל או להתווסף עם ההזמנה. זכרו כי המספר הכולל של הדיירים, חייב לכלול את צוות היאכטה כבר בעת ההזמנה.