למה אנחנו רואים פחות אמבטיות כיום?

אם בעבר ניתן היה למצוא אמבטיות כמעט בכל אחד מקלחת בישראל כיום אנו רואים שהבחירה שהן הפכה להיות נפוצה פחות לעומת הבחירה במקלחונים אשר הולכת ותופסת תאוצה. אין ספק כי לאמבטיה יתרונות רבים ומשמעותיים וכן מראה יוקרתי ואסתטי ובכל זאת ישנן מספר סיבות אשר גורמות לנו לבחור בה פחות. אם גם אתם מתלבטים בין הבחירה באמבטיה לבין בחירה במקלחון הגעתם למקום הנכון.להמשך קריאה פנו לביג דיל

הכול על אמבטיות

אם תיכנסו היום לבתים הישנים יותר בישראל תוכלו לראות כי ברובם ישנה אמבטיה. בעבר האמבטיה הייתה נחשבת לסמל יוקרתי אך כיום רבים בוחרים להימנע ממנה ממספר סיבות:

  • תחזוקה וניקיון- אין ספק כי תחזוקה וניקיון של אמבטיה לרוב אינה פשוטה. היא נוטה לצבור אבק ולכלוך רב ויש לנקות אותה כל פרק זמן קצר. דרישות התחזוקה הגבוהות מונעות מרבים לבחור בה.
  • מים- השימוש באמבטיה כפי הייעוד שלה דורש שימוש בכמויות מים רבות מאוד מה שמוביל גם לחשבונות מים גבוהים מאוד. רבים בוחרים להימנע מהכנסתה אל הבית על מנת לא לבזבז כמויות גדולות של מים.
  • היגיינה- האמבטיה נחשבת לדבר פחות היגייני מאשר המקלחונים. אנו נוטים לחשוב כי היא צוברת לכלוך ובעקבות כך גם חיידקים רבים ולכן על מנת להימנע מהתופעה רבים בוחרים להרחיק אותה מביתם.

אמבטיות בימינו

ועדיין ישנם בתים רבים אשר בוחרים בעת השיפוץ להשקיע בבחירת אמבטיה חדשה. אמנם האמבטיות הישנות היו בעלות מראה מרוע שאינו נעים לעין ובצבעים דהויים אך כיום ניתן לבחור מבין מגוון רחב של אמבטיות קלאסיות, יפות ובעלות מראה יוקרתי ונאה. אמבטיה איכותית יכולה לשדרג את חדר המקלחת שלכם באופן משמעותי ולהפוך אותו לחלק הנעים ביותר בבית. כל שעליכם לעשות הוא לבחור באמבטיה מדויקת עבורכם. למידע אודות ברזים לאמבטיה