מי צריך מיטת עיסוי 

גופנו צובר עומסים במהלך חיינו. אנחנו יושבים בנהיגה בבוקר בנסיעה לעבודה ובחזור, ושורפים הרבה זמן ככה באותו מצב. אנחנו יושבים המון מול מחשב, אנחנו לא מקדישים זמן וקשב לגב שלנו. עם הזמן וככל שאנחנו מתבגרים הכאבים בגב מורגשים יותר ויותר. כשאנשים כבר מוכנים להקדיש זמן וכסף לטפל בעצמם הם פונים למעסים מקצועיים. אחרים בוחרים לקנות מיטת עיסוי ועושים בה שימוש תדיר למדי. במאמר זה נבחן מי צריך מיטת עיסוי ומה כדאי לבדוק בה.

איך לדעת מי צריך מיטת עיסוי 

אם יש לכם כאבים כרוניים המלווים אתכם שנים גם אם אתם דואגים לטפל בעצמכם ושומרים על פעילות גופנית סדירה ואורח חיים בריא, אולי הפתרון שלכם יהיה לרכוש מיטת עיסוי חשמלית מתקדמת. במקום ללכת כל פעם למעסים מקצועיים ולפנות מלוח הזמנים שלכם, תוכלו להציב אותה בביתכם בפינה המיועדת לכך ולעשות טיפול עצמאי בזמן שלכם. וודאו כי למיטה שאתם רוכשים יש את כל הפונקציונליות המתאימה לטיפול בגב שלכם. כמובן וודאו שיש לכם בבית מקום לאחסן ולהציב אותה. מחיר של מיטה כזו יכול לעלות כ40 אלף שקלים, תלוי בחברה ובדגם.

עיסוי לכל הגוף

מיטת עיסוי מטפלת באזורים נרחבים בגב וכמובן בצוואר ובגפיים. אמנם, מי שרוצה לטפל בעצמו באזורים ספציפיים או שאין לו אפשרות לרכוש מיטה כזו, כדאי לדעת שיש גם מוצרי עיסוי לשאר חלקי הגוף. יש מעסי מפרקי כף יד, לאנשים שעובדים עם הידיים כמו אנשי רפואה ופיזיותרפיסטים למשל. יש מעסים במיוחד לצוואר למי שהצוואר שלו רגיש לתנודות הראש. כמובן שיש כורסאות ומושבי עיסוי המתחברים לכיסאות ולהם מודים ותוכניות פעולה ייעודיות לגב ולאזור האגן. כך או כך, מומלץ ביותר להתייעץ עם רופא המשפחה שלכם לפני שאתם רוכשים ועושים שימוש במכונות העיסוי. למידע בנושא טיפולים בכאבי גב