איזה מכשיר להסרת שיער מומלץ?

הסרת שיער בלייזר היא מוצר פופולרי ביותר לא רק בקרב נשים, אלא גם אצל גברים. ישנן מקומות שמתעסקים רק בהסרת שיער לגברים ונשים ויש להם שפע של לקוחות.

בשוק בסדר גודל כמו שוק הסרת השיער, לא פלא שאפשר בהחלט ללכת לאיבוד בין סוגי המכשירים השונים. אין גם ספק שהתוצאות בין המכשירים הן שונות לחלוטין. חיפוש קצר בגוגל יאפשר לכם לראות כמה אנשים מתלוננים על כך שהטיפול בלייזר שעלה לא מעט, לא עזר להם ואף החמיר את המצב.

אז כשאתן באות לרכוש מכשיר לייזר לקליניקה שלכן, חשוב מאוד לדעת על מה ללכת. המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מכשיר להסרת שיער מומלץ:

הרעיון שעומד מאחורי מכשיר להסרת שיער הוא פשוט. ישנה קרן אור עוצמתית שעל ידי הטכנולוגיה מתבייתת על השערה ושורפת אותה עד לשורש. כתוצאה מכך, השיער נשרף וגם השורש שלו.

אחרי פעם אחת השיער ינסה לגדול, ואחר כך שוב, עד שהוא "יתייאש" ויישאר רדום. שימו לב שאם מבצעים את הטיפול באזור אחד, מה שעלול לקרות זה שבאזור שליד תהיה צמיחת שיער מוגברת.

כשמדובר בנשים הסרת שיער הופכת למורכבת יותר. זאת משום שהשינויים ההורמונליים שנשים חוות בגוף שלהן במהלך החיים הן הרבה יותר משמעותיות מגברים. 

לכן, ההמלצה הטובה ביותר היא ללכת על מכשיר לייזר אמיתי. אמנם אלו מכשירים יקרים מאוד, אולם הם גם מספקים תוצאות מעולות. על רוב האנשים והנשים זה עובד מצוין ואחרי כמה טיפולים העור נהיה חלק וחסר שיער. 

הטכנולוגיות האחרות מרדימות את השיער אולם רק לתקופה קצרה. לאחר מכן הגוף מתרגל למכות האור הללו והוא לא מתרגש מהן מפני שהן לא מספיק עוצמתיות כמו הלייזר. למידע נוסף היכנסו לאתר https://leonardo-tech.com/