לאן לפנות כאשר יש אבנים בכליות

אם אתם סובלים מאבנים בכליות באופן ראשוני או חוזר, חשוב מאוד שתדעו שכיום ניתוח בהחלט לא מהווה את אופציית הטיפול הבלעדית לאבנים בכליות. בעבר, כמעט כל אדם שהיה סובל מאבנים בכליות שלא היו יוצאות באופן עצמאי דרך מערכת השתן, היה פונה לבית החולים והיה מופנה לניתוח שמטרתו היא להוציא את האבנים בדרך פולשנית כירורגית.  הניתוח היווה דרך פולשנית וכואבת לא תמיד הייתה יעילה בהסרת כל האבנים או כל האבן ולא פעם, היו נשארות שאריות. זמן ההחלמה מהניתוח היה ארוך והמטופל היה סובל מכאבים. כיום, כל אדם אשר סובל מאבנים בכליות יכול לפנות לאורולוג מומחה לצורך אבחון מצבו והתאמת דרך הטיפול המתאימה לו.

 

למי כדאי לפנות כאשר יש אבנים בכליות?

כאשר יש חשד לאבנים בכליות, אין ספק שכדאי לפנות לאיש מקצוע המומחה בתחום איתור האבנים המדובר, אבחנת המצב לאשורו והתאמת תכנית טיפול התואמת באופן מדויק למצבו של האדם. בעוד שכאשר פונים לבתי החולים הציבוריים, האורולוג אשר מצוי באותה המשמרת בבית החולים הוא זה שיקבל אתכם, יאבחן את מצבכם ואף יציע לכם תוכנית טיפול. לא תמיד האורולוג המצוי באותו בית החולים בזמן שהגעתם הוא אכן איש המקצוע המתאים לצורך האבחנה של המצב והתאמת הטיפול הדרוש לכם. על כן, אם אתם מעוניינים לקבל את הטיפול והאבחנה הטובים ביותר, תוכלו כיום לבחור באורולוג פרטי.

 

כיצד תבחרו אורולוג פרטי

אורולוג פרטי הוא רופא מומחה בכל הנוגע לאבנים בכליות בין היתר. מכיוון שכיום יש לא מעט אורולוגים המציעים את שירותים בין היתר גם באופן פרטי, חשוב מאוד לבחור את הטוב והמקצועי ביותר בתחום. כדאי לקבל מידע אודות האורולוג וכן המלצות, על מנת לוודא שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר.