היכן למקם מראות מעוצבות בבית ?

מראות מעוצבות הפכו להיות אחד האביזרים הטובים ביותר לעיצוב הבית בחנויות רבות קיימות מגוון רחב ביותר של סוגי מראות שונות ביעיתובים שונים. רבים רוכשים מראות שונות ושואלים את עצמם היכן כדאי למקם אותן מאמר זה יציג בפניכם מספר מקומות שניתן למקם בהם מראה וגם את סוג המראה המתאימה. 

אלו המקומות בבית שבהם כדאי לכם למקם מראות: 

כניסה לבית: 

הכניסה לבית היא המקום שאותו רואים כאשר נכנסים לבית וכאשר יוצאים ממנו. המראה משמש כאביזר המוסיף נוך וחין לכניסה לבית וגם ככזו שניתן להתבונן בה לפני היציאה מהבית. לכניסה לבית מתאימות מראות גדולות של כל הגוף בהן ניתן לבדוק את כל העיצובים הקיימים ניתן לבחור עיצובים מראות כמו של פעם שמוסיפים נוך היסטורי לכניסה לבית. 

בחדר השינה: 

לחדר השינה כדאי לבחור מראות מרובעות עם מגוון רחב של עיצובים וצבעים שונים שמוסיפים לקיר יופי וחן  מראות לחדר השינה משמשות לצפייה לפני היציאה מחדר השינה מראות מרובעעות הן מראות בעיצוב קלאסי יותר ניתן לרכוש מראות בעיצוב פשוט ומראות בעיצוב יוקרתי בהתאמה לסגנון החדר. 

בסלון:

 ניתן להציב מראות שונות בסלון ניתן להציב מראה אחת גדולה שניתן לראות בה את כל הגוף או לחילופין ניתן להציב פאזל  של מראות בעיצובים שונים ניתן גם לשחק עם העיצובים.

בחדר האמבטיה:

בחדר האמבטיה כדאי להציב מעל הכיור מראה בה ניתן להתבונן על הפרצוף בעת צחצוח שינים למשל בדרך כלל מציבים מראה שהיא עגולה או מלבנית ניתן לבחור מראה ממגון רחב של סוגי מראות שנות כאשר ניתן לשחק עם הצבעים הגדלים והעיצובים ולשוות לכל חדר בבית את המראה האישי שלו וכל זאת בעלות יחסית זניחה. מידע נוסף באתר Magic Moments