לאן נעלם הדשא ומה הפתרון?

מי לא אוהב דשא? לראות מול העיניים את הירוק המרענן הזה, ולנשום מלא ריאות את הניחוח הטבעי והמרענן הזה. אבל מה לעשות והדשא הולך ונועלם לנו מהעיניים. זה בגלל הכמויות הגדולות של המים שהדשא צורך. במדינה בה המצב של המים מוגבל מאוד, והמציאות דורשת חיסכון, אי אפשר להשקות בשפע רב את המדשאות. והתוצאות בהתאם. מסיבה זו כיום ממליצים גם לאנשים פרטיים וגם במרחבים ציבוריים להתקין דשא סינטטי.

הפתרון – דשא סינטטי

הפתרון המוצע הוא התקנת דשא סינטטי בבתים פרטיים, שטחים ציבוריים ועוד. מדובר על משטחים שעשויים מחומרים סינטטיים, והמראה שלהם הוא כשל דשא. הם מתוכננים בצורה כזו שהם ייראו כמו דשא. יש להם סיבים ירוקים והמרקם מזכיר את הדשא הטבעי. אכן, גם בחצרות פרטיים, גם בחצרות של גני ילדים וגם במרחבים ציבוריים רבים בוחרים להתקין דשא סינטטי. מדובר על פתרון נהדר שמאפשר לנו ליהנות ממרחב ירוק ששומר על עצמו בצבע זה לאורך זמן. וכל זה בלי השקעה יומיומית וטיפוח תובעני. הדשא הסינטטי אכן מציע לנו פתרון מעולה.

על התקנה של דשא סינטטי

אם החלטתם ללכת על דשא סינטטי כדאי לדעת כמה דברים חשובים

  • דשא סינטטי מהווה פתרון נהדר שיוכל לענות על מגוון דרישות. הדשא מאפשר לנו לעצב אזורים ולהשיג מראה ירוק ונאה.
  • חשוב מאוד לבחור בשימת לב את הדשא הסינטטי המתאים שיוכל לענות על הצורך ולשמש אותנו כיאות. יש להבחין בין מוצרים ברמות איכות שונות. רמת האיכות משפיעה על משך הזמן בו נוכל ליהנות מדשא ששומר על עצמו במראה טרי ורענן.
  • ניתן להתרשם ממגוון מוצרים בתמחור שונה באמצעות אתר https://deshe-profix.com/. המחיר מספר על האיכות, על המותג ועל העמידות של המוצר. חשוב להחליט מהי המטרה ומה בדיוק אתם רוצים להשיג מהדשא הסינטטי. התאם לכך יש לבחור את הדשא הנכון שיוכל לענות על הצורך ולשמש אתכם כיאות.
  • יש מספר פרמטרים שיש לשים לב אליהם. זה עובי הסיבים, צפיפות הרשת, הגוון של הסיבים ועוד. כאשר בוחרים את הדשא הסינטטי ושמים לב לפרמטרים הללו ניתן לאתר את הדשא הסינטטי הנכון והמתאים למטרה שלכם.