היכן תוכלו למצוא את הפרלינים הטובים ביותר?

פרלינים הם מאפה פופולרי שאוכלים במדינות רבות. הוא עשוי מבסיס של חמאה, סוכר וביצים. לאחר מכן מעצבים את התערובת לכדורים קטנים ומגלגלים בסוכר מגורען. ישנם סוגים רבים ושונים של פרלינים, וקשה למצוא את הטוב ביותר. עם זאת, יש כמה מקומות שתוכלו לנסות ולראות אם יש בהם את הפרלינים הטובים ביותר.

המקום הטוב ביותר למצוא פרלינים יהיה בצרפת. ישנם סוגים רבים של פרלינים צרפתיים בעולם, אך הסוגים המפורסמים ביותר עשויים משוקולד ואגוזי לוז.

הזמינו פרלינים מיער הקקאו >>>

ממה עשויים פרלינים

פרלינים נעשים על ידי חימום סוכר עם חמאה ולאחר מכן הוספת שמנת או חלב ליצירת ציפוי סמיך ומבריק. לאחר מכן יוצקים את התערובת לתבניות קטנות, המקשות את הציפוי, ויוצרות את צורת הפרלינה המיוחדת.

יש הרבה מקומות שבהם אתה יכול למצוא את הפינוקים הטעימים האלה. אתה יכול לקנות אותם מחנויות מזון או חנויות מתמחות ברחבי העיר או המדינה שבהן הם נמכרים לפי משקל ולא לפי כמה שאתה רוצה לקחת איתך הביתה.

פרלינים צרפתיים

פרלינים צרפתיים הם סוג של ממתקים העשויים עם שקדים, סוכר, חלבונים וחמאה. הם מכוסים בשכבה דקה של סוכר מקורמל ולעתים קרובות מצופים בשוקולד. השם נגזר מהמילה הצרפתית "פרלין" שפירושה "פנינה".

יש ויכוחים האם יש לסווג פרלינים צרפתיים כממתק או כמאפה, מכיוון שהם אינם פריכים כמו רוב הסוכריות האחרות. ניתן לאכול אותם בכל שעה ביום, אך הם מוגשים באופן מסורתי לארוחת בוקר או לקינוח.

לסיכום, שוקולד הוא פינוק פופולרי שממנו נהנים אנשים רבים ברחבי העולם. ישנם סוגים רבים ושונים של שוקולד זמינים, וניתן לחלק אותם לשתי קטגוריות: שוקולד מריר ושוקולד לבן. פרלינים לרוב יהיו עשויים משוקולד מריר ונחשבים לטופ שבטופ.