איפה הכי כדאי להשקיע ביוון?

יוון היא מדינה מודרנית בעלת היסטוריה רבת שנים ולכן מגיעים אליה הרבה מאד תיירים מדי שנה. מעבר לכך מדובר בעיר תוססת שלומדים בה הרבה מאד סטודנטים. כל הנושאים המהותיים הללו יוצרים צורך בהרבה מאד נדל"ן ולכן זו אחת המדינות שכדאי מאד להשקיע בהן בנדל"ן.

 

אתונה – בירת יוון

רוב התיירים מגיעים לאתונה עיר הבירה של יוון, כדי לראות את המבנים ההיסטוריים המרשימים כמו האקרופוליס ולכן המקום הנכון ביותר הוא לרכוש נכס שממוקם בפריים לוקיישן באתונה.

באתונה יש הרבה שכונות, אך מתוכן יש שלש שכונות שהן המובילות. לכל אחת מהן יש אופי משלה אך שלושתן מתאימות להשקעה, קליתאה, נאה סמירני וזוגרפו.

 

קליתאה

בקליתאה יש שילוב מצוין של החיים בין המרכז הסואן לבין הים. התושבים הם במצב סוציואקונומי בינוני ומעלה והם בוחרים בחיי היום יום שלהם את חיי הנוחות.  הם נהנים מגישה מהירה לצירי התנועה המרכזיים כדי להגיע למרכזי המסחר ולעבודה ומצד שני הם נהנים מחיים ומבילויים לאור הקרבה לים.

 

נאה סמירני

שכונה יפהפייה זו ממוקמת לא רחוק מטיילת הנמל המסקרנת של אתונה וממרכז התרבות המרתק שלה. השכונה שופעת מרכזים מסחריים מודרניים, היצע נרחב מאד של מרכזים קולינריים כמו מסעדות ובתי קפה ויתרון עצום בכך שקל להם להגיע לצירי התנועה או לעלות על הטראם שחוצה את העיר.

 

זוגרפו

האוניברסיטה וגם האוניברסיטה לפיזיקה סוחפים סטודנטים רבים לגור בשכונה מיוחדת זו ולכן יש בה צורך תמידי בדירות להשכרה עבורם. התחבורה הציבורית בשכונה זו היא יעילה ואפשר לצאת ולהיכנס מהשכונה בדרכים קלילות, בטוחות ומהירות.

כל השקעה בנדל"ן באתונה יוצרת תשואה נאה וכדאית מאד, שנעה בדרך גלל בין חמישה לשבעה אחוז לשנה.

 

מוזמנים לפנות אלינו לקבלת מידע נוסף אודות השקעות נדלן ביוון – https://nadlan1on1.co.il/.