מתי להזמין שירות הדברת מכרסמים?

האם נתקלתם בביתכם בחולדות או עכברים? למעט שחרור זעקת פחד, מה עוד עליכם לעשות? אם אתם מעוניינים להיפטר ממזיקים אלה, צרו קשר במהרה עם אחת מחברות ההדברה המובילות כיום, תוך זמן קצר הם יגיעו אליכם. 

מתי להזמין שירותי הדברת מכרסמים?

בכל עת בה הבחנתם במכרסמים בבית או אפילו בחצר, יש ליצור קשר עם חברת שירות הדברת מכרסמים, לביתכם יגיע איש מקצוע בעל ניסיון שיודע כיצד להתמודד עמם, וקיימות כמה דרכים לעשות זאת. אחת השיטות הנפוצות יותר היא באמצעות פיזור רעל, הוא ימשוך את המכרסמים אליו, וכך בדיוק ניתן ללכוד מכרסמים מזיקים.

מהן השיטות להדברת מכרסמים?

כאמור, ישנן כמה שיטות באמצעותן מדבירים מכרסמים:

באמצעות פיזור רעל – אלה הדרכים היעילות יותר להדברת מכרסמים, זו מתבצעת בעזרת פיזור של גלילי רעל. התוצאה: מכרסמים נופלים למלכודת, הם אוכלים את הפיתיון, לאחר זמן מה הם פשוט מתים בשל איבוד דם וחוסר קרישה. מכיוון שזהו חומר רעיל, לא מומלץ שבני הבית וחיות מחמד ימצאו באזור.

בעזרת סטריכנין – זה היה אחד החומרים הנפוצים ביותר להדברת מכרסמים. בסופו של דבר חומר זה מביא למותם של מכרסמים, אולם נעשה בו שימוש פחות בימים אלה מכיוון שהרעל עשוי להשפיע גם על בני אדם.

מלכודת מכאנית – שיטה מומלצת ביותר של הדברת עכברושים ומכרסמים אחרים. כאן מדובר בהדברה שאינה מהווה סכנה לבני אדם וחיות מחמד. המדביר מכניס אל תוך המלכודת פיתיון, כך המכרסמים נכנסים פנימה ונלכדים, ויש שיטות נוספות.

אל מי פונים?

יש לפנות לחברת הדברה לה גם תעודת הסמכה, חברה עם רישיון להדברה, כאשר מי שאחראי על הנושא הוא המשרד לאיכות הסביבה. רצוי מאוד לבדוק האם המדביר הוא בעל רישיון לעשות שימוש בחומרים ללכידת מכרסמים.