תיק החתלה מה חשוב להקפיד

אין מה לעשות כנגד העניין הזה. ברגע בו יוצאים עם תינוק מחוץ לבית צריכים גם לקחת כל מיני דברים שאיתם ניתן לטפל בילד ובכל הדברים שמתרחשים ברגע שאת פתח הבית עוזבים. מה כבר לוקחים עם תינוק קטן אחד? הרבה מאוד. זה כולל מגבונים, בקבוק, מחלק מנות של תמ"ל, מוצצים, חיתולים, חיתול בד, בגדי החלפה, טרמוס עם מים חמים, משחק קטן, משטח החתלה נייד, משחת החתלה ועוד כל מיני דברים שהורה צריך, דברים שגדלים בכמותם ככל שמדובר בשהייה יותר ארוכה. את כל אלה מניחים בתיק החתלה שחשוב כי יוכל לעמוד במשימה כהלכה.

חלוקה נוחה לתאים- מקום לכל דבר

הדבר הראשון שאותו צריכים לבדוק טרם הבחירה של תיק החתלה לילד כזה או אחר הוא את החלוקה לתאים שאותו התיק מכיל. החלוקה חייבת להיות נוחה ועד כמה שיותר מותאמת לכל דבר כמעט. צריכים להיות תאים מרווחים ונוחים לתפעול, כי תינוק בוכה הוא דבר שיכול להיות מלחיץ למדי. כדאי לעבור על פני כל הדברים שרוצים וצריכים להניח בתיק החתלה, ולאחר מעבר על מספר התאים והגודל של אלה להחליט האם מדובר בתיק החתלה שבו יש מספיק מקום עבור הכל, כולל תאים ספציפיים עבור כל דבר ודבר לשם שליפה מהירה.

צורה נוחה של נשיאה

מכיוון שתיק החתלה הוא כזה שאר נועד עבור הנחה של הרבה מאוד פריטים עבור התינוק, דבר זה גורם למשקל של התיק הזה להיות די נכבד. דבר זה אומר כי התיק עצמו צריך להיות גם תיק שמגיע עם תיפורים מאוד חזקים, וגם תיק שהנשיאה שלו מחייבת הצבה של כתפיות מרופדות ועבות שיחלקו את הכובד הזה בצורה נוחה למדי, ראו דוגמא באתר טוש תיקים לילדים. איך ידועים שתיק נוח? בודקים את הרצועה/רצועות של הנשיאה ועדיף להניח את התיק הזה כשאר אליו מכניסים כל מיני דברים כבדי משקל. דבר זה חשוב במיוחד עבור תיקים שנושאים על הגוף, למרות שבסופו של עניין הורים רבים מניחים את התיק הזה בעגלה עצמה שלרוב מביאים עם תינוק קטן בכל מקום שאליו יוצאים לטיול נעים מחוץ לבית.