מה זה סרום ולמה הוא נועד?

ישנן אינספור פתרונות יצירתיים לניקוי ולטיפוח עור הפנים. בדרך כלל, אנחנו מורחים על הפנים קרם פנים מוכר וצפוי אך למי שכבר מכיר, סרום לעור הפנים הוא הדבר החדש, איתו תוכלו להפוך את עור הפנים שלכם לצעיר, נוח ובריא יותר.

 

מה זה סרום ולמה הוא נועד?

כפי שמתברר, סרום לפנים מומלץ יכול לעזור בהתמודדות עם מספר חששות לטיפול בעור. הוא מזין את העור טוב יותר מאשר קרמים אחרים ומציע הזנה מוגברת ואפילו בריאה יותר לעור הפנים ובכלל לגוף כולו.

 

מה זה סרום?

סרום הוא מוצר טיפוח שניתן למרוח על העור לאחר הניקוי במטרה להעביר רכיבים חזקים ישירות לעור. סרום מתאים במיוחד למשימה זו מכיוון שהוא מורכב ממולקולות קטנות יותר שיכולות לחדור עמוק לתוך העור ולספק ריכוז גבוה מאוד של חומרים פעילים.

זה הופך אותם לכלי מצוין למיקוד לדאגות ספציפיות לטיפוח העור, כמו קמטים למשל. אחרי שתמרחו סרום על עור הפנים שלכם, תוכלו לומר שלום להזדקנות העור.

 

האם סרום הוא קרם לחות?

כן ולא. סרומים יכולים להיות מלאים במרכיבי לחות שונים (חומצה היאלורונית, קרמיד) כדי לעזור לעור לשמור על הלחות. אבל זה לא הופך את עור הפנים להיות לח במובן המסורתי. קרמי פנים וקרמים עשירים יותר ויוצרים מחסום על העור כדי לשמור על כל הדברים הטובים האלה.

 

באיזו תדירות עלי להשתמש בסרום שלי?

ובכן, הכול תלוי בסוג הסרום שאתם משתמשים בו. קראו את התווית של הסרום שאתם רוכשים, ייתכן שמריחתו על עור הפנים פעם ביום תסייע לכם להתמודד עם הבעיות עור אותם אתם סוחבים שנים רבות ולא מוצאים להם את הפתרון היעיל.

 

למידע נוסף הכנסו עכשיו – רנה קוסמטיקס.