מהי טכניקת המיקרושיידינג?

מעוניינות לעצב את הגבות ואינכן מבינות מה ההבדל בין קעקוע גבות, מיקרובליידינג ומיקרושיידינג. במאמר זה נספק לכם את כל המידע החשוב ביותר אודות טכניקת המיקרושיידינג. התחילו לקרוא!

מיקרושיידינג – כרטיס ביקור

טכניקה נוספת לעיצוב גבות במראה טבעי היא שיטת המיקרושיידינג. בשיטה זו וזאת בדומה לשיטת מיקרובליידינג מוחדר פיגמנט לשכבת העור החיצונית כאשר המטרה היא להגיע לתוצאה יפהפייה של מלאה, מורמת ובעלת מראה של גבה טבעית.

שמה של שיטה זו מורכב משתי מילים: מיקרו (קטן) ושייד (הצללה). בשיטה זו אשת המקצוע תיצור באמצעות מכשור ידני נקודות קטנות על הגבות שלכן וזאת (נעשה שימוש בראש של מחטים מיוחדות). פעולה זו מובילה לאפקט הפודרה והאיפור נראה מסודר. לקריאה בנושא איפור קבוע לגבות

מצאו את ההבדלים – מיקרושיידינג ומיקרובליידינג 

שתי השיטות עוסקות בעיצוב גבות. בשתי השיטות מדובר על תוצאה שדוהה עם הזמן ובשתיהן מחדירים באמצעות מכשור ידני פיגמנט לשכבה העליונה של העור. עיקר ההבדל בין שתי השיטות בא לידי ביטוי בטכניקה. אם במיקרובליידינג יוצרים חתכים קטנטנים בעור, חתכים אשר נראים כמו שיערות. במיקרושיידינג יוצרים כמות גדולה של נקודות קטנטנות על העור, דבר שיוצר את אפקט הפודרה. 

המיקרובליידינג יוצר גבה עם גבולות ואילו המיקרושיידינג יוצר אפקט מעודן ויפהפה של הצללה. חשוב לציין שמדובר על טיפול אשר דוהה במשך הזמן ולכן לא מדובר על קעקוע קבוע. בנוסף, בשיטות אלו מוחדר פיגמנט לשכבת העור החיצונית בעוד בקעקוע הפיגמנט מוחדר לשכבת עור עמוקה יותר.

לסיכום, אם גם אתן מעוניינות בהצללה קבועה אשר יוצרת מראה טבעי ביותר של גבות מאופרות במשך שנה וחצי עד שלוש שנים, את מוזמנת לנסות את טכניקת המיקרושיידינג. אם את מעוניינת בשילוב של גבות עם תיחום ברור ומראה מאופר, תוכלי ליהנות משילוב של שתי השיטות יחדיו.