מה כדאי להכיר לגבי אפיקים ברי מים?

שמירה על אורח חיים בריא דורשת שתייה מרובה של מים. בכל גיל, בכל עונות השנה ובכל מצב רוח, אנו מתבקשים להקפיד להרבות בשתייה מים. חברת אפיקים ברי מים מתמחה בפתרונות מי שתייה ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. אם אתם מחפשים בר מים חדש – חברת אפיקים היא הכתובת. 

חברת אפיקים ברי מים מקפידה להעניק לכל לקוח יחס אישי, שירות אדיב וייעוץ מקצועי. הצוות יודע לשאול אתכם את השאלות הנכונות במטרה להמליץ על מתקן המים המתאים ביותר. אם יש לכם כבר בר מים ותרצו להתחדש, נסו לחשוב מה הייתם רוצים לשפר במתקן המים הקיים. על בר המים להתאים לאופי השימוש, כמות המשתמשים, צרכים מיוחדים, התקציב, שיקולי עיצוב והעדפות אישיות. חברת אפיקים ברי מים היא חברה וותיקה שידועה כמקצועית ואמינה. המחירים של חברת אפיקים יהיו כמעט תמיד זולים יותר בהשוואה למחירים של המתחרים. 

היכסו לאתר משתלם לי השוואת מחירים והשוו בין המתחרים >>>

מדוע כדאי לבחור דווקא בר מים?

פתרון מי השתייה המועדף על הישראלים היום הוא ברי מים. הסיבות לכך הן שימוש נוח, מחירים נוחים ומי שתייה טעימים. בר מים הוא למעשה מכשיר שמסנן את מי הברז כך שאתם נהנים ממים נקיים וטעימים לשתייה ללא הגבלה. תהליך הסינון מרחק מהמים לכלוך, טעמי לוואי, חיידקים וריחות לא נעימים. בר המים מקרר או מחמם את המים בהתאם לדרישה ולכם נותר רק ללחוץ על כפתור בכדי לקבל זרם של מים קרים או רותחים. 

בקרו באתר מוזילים לקבלת עוד  טיפים בצרכנות >>>

תחזוקה של ברי מים

התקנת בר מים בבית או בעסק דורשת מכם לבצע החלפה של מסנן אחת לתקופה. הפילטרים אינם יקרים וקיימת אופציה של החלפה עצמית. כאשר משווים בין העלויות של החלפת המסנן והתחזוקה לבין מחירים של בקבוקי מים מינרליים מגלים שרכישת בר מים עם דגש על ברי מים של חברת אפיקים, זולה יותר.