איזה חטיפי חלבון כדאי לי לקנות?

חטיפי חלבון במגוון טעמים הם גם פינוק וגם בריאות. חטיפי חלבון היא דרך טעימה מאוד לשפר את הבריאות שלכם. בעזרת חטיפי חלבון אתם מחזקים את השרירים שלכם. וגם תורמים לתהליך הדיאטה שלכם. אבל איך לדעת לבחור את חטיף החלבון הנכון. יש כמה הנחיות של תזונאים שיכולות לסייע לכם בבחירת חטיף חלבון בצורה נכונה.

איך לבחור חטיף חלבון בצורה נכונה?

 כאשר אתם בוחרים חטיף חלבון הסתכלו מה כמות החלבון בחטיף. מומלץ לבחור חטיף חלבון שיש בו מינימום 3 גרם חלבון בכל חטיף. חטיפי חלבון שיש בהם רמת חלבון גבוהה ורמת שומנים נמוכה יגרמו לכם להרגיש שבעים להרבה זמן. כאלה חטיפי חלבון באמת יכולים לסייע לדיאטה שלכם. חשוב מאוד שרמת השומן בחטיף חלבון תהיה נמוכה חשוב גם שלא יהיה שומן טראנס בחטיף אין שום סיבה שבחטיף החלבון יהיה שומן טראנס. יכולים להיות מעט שומנים רוויים ברמה של 3 גרם שומן ומטה.

טעמים אהובים

 אם אתם כבר אוכלים חטיפי חלבון תבחרו חטיפי חלבון בטעמים שאתם אוהבים. יש מגוון טעמים לחטיפי חלבון. כך למשל  הרבה מאוד אנשים אוהבים  חטיפי חלבון בטעם שוקולד או חטיפי חלבון בטעם וניל יש חלבון בטעם שוקולד לבן. ויש גם טעמים טעימים מאוד כמו גם חטיפי חלבון בטעם בראוניז מלוח או חטיפי חלבון בטעם מייפל עם מלח. יש מי שאוהב חטיפי חלבון בטעם אגוזים עם כל מיני אגוזים וגם שקדים קלויים יש אפילו חטיפי חלבון בטעם קינמון לאוהבי קינמון. בעולם תמצאו בטעם לימון ועוד טעמים מיוחדים. חשוב לזכור שכמות חלבון טובה בחטיף חלבון היא אפילו עד 20 גרם לחטיף אלה הם חטיפים שיסייעו בדיאטה שלכם.

למידע נוסף על צריכת אבקת חלבון הקליקו על הלינק