מה ההבדל בין סיוד גגות לזיפות גגות?

במידה וגם אתם רוצים ליהנות מחורף יבש לחלוטין נטול כל נזילה או רטיבות בדירה, חשוב להכיר את כל שלבי האיטום על מנת לבחור נכון בשירות יעיל ומקצועי שיבטיח לכם חורף שקט ויבש. חלק משלבי האיטום הם סיוד גגות וכן זיפות גגות. שלב הזיפות קודם לשלב הסיוע וביחד הם מבטיחים איטום מלא והרמטי. מעבר לאיטום והגנה מפני מי הגשמים, הסיוד מבטיח שמירה על קרירות הדירה בשל צבעו הלבן שמונע מקרני השמש להקות על הגג ולחמם מאוד את הדירה. כמו כן סיוד הגג אשר נעשה לאחר שלב הזיפות מבטיח שהשמש החמה בימי הקיץ לא תמיס את הזפת ותפגע בהליך האיטום לחורף הבא.

 

הליך הסיוד נועד להגן על הזפת ולמנוע מהשמש להכות בגג ולחממו

אנשי מקצוע מנוסים מכירים היטב את כל שלבי האיטום הנדרשים בכדי להבטיח לכם את התוצאה הטובה ביותר. על מנת להצליח לבחור נכון את אנשי המקצוע הללו, חשוב לאתר כמה שיותר נותני שירות בתחום וליצור רשימת מועמדים. רשימה זו תאפשר לכם לערוך כמה שלבי סינון והשוואה על מנת לאתר את נותן השירות הטוב והמקצועי מכולם. בין כלל שלבי הסינון וההשוואה חשוב לקרוא כמה שיותר חוות דעת חיוביות מלקוחות מרוצים אודות כל המועמדים ברשימה ולהשאיר בה את הטובים ביותר. לאחר מכן צרו קשר עם המועמדים הטובים והמומלצים ביותר במטרה לקבל הצעות מחיר משוערות לעבודות איטום הכוללות זיפות וסיוד לגג שלכם.

 

ערכו השוואת מחירים ובחרו את נותן השירות המומלץ ביותר

קבלת כמה וכמה הצעות מחיר יאפשרו לכם להכיר את המחיר הממוצע בשוק וכך לבחור את נותן השירות המומלץ וההגון ביותר שמתמחר נכון את עבודתו. בחירה כזו תאפשר לכם להיות סמוכים ובטוחים כי הגג יעמוד איתן אל מול כל מי הגשמים בחורף וכן אל מול השמש היוקדת בימי הקיץ החמים.