מה ההבדל בין נורות לד לנורות רגילות?

אם יש משהו שכולנו רואים היום בלא מעט בתים, אלה הן נורות לד. לכן ברור מדוע גם אתם תוהים מה ההבדל בין נורות לד לנורות רגילות, ולמה למעשה נורות לד זוכות בשנים האחרונות להתלהבות גדולה? חשוב להבין: נורות לד בניגוד לנורות הליבון, אינן עובדות על חוט להט. ההפך הוא הנכון, שכן נורות לד למעשה כוללות שיטת תאורה שהיא לגמרי אלקטרונית. זו בדיוק גם הסיבה שבגללה נורות לד צורכות הרבה פחות אנרגיה, ולמעשה, הן גם מצליחות לפלוט הרבה פחות חום. הן מחזיקות מעמד הרבה יותר זמן ואפשר להשתמש בהן בלי שום חשש. 

למה נורות לד זוכות להצלחה בשנים האחרונות? 

אחרי שהבנו מה זו נורת לד ומה ההבדל בינה ובין נורות אחרות, חשוב להבין גם מה מקור ההצלחה שלה. אם נבדוק זאת לעומק אנחנו נראה שלמעשה נורות לד מציגות מספר יתרונות שבעבר אפשר היה רק לחלום עליהם. למשל: 

  • צריכת האנרגיה נמוכה פי כמה 
  • הנורות לא מתחממות ולא מהוות סכנה 
  • הן עמידות לאורך זמן רב מאוד 

לכן, אם גם אתם רוצים להתקין נורות בבית ולדעת שאתם לא צריכים להחליף אותן בכל כמה חודשים, ברור מדוע נורות לד יכולות להוות פתרון נפלא. 

שימו לב באיזה נורות לבד אתם בוחרים 

מה שאנשים הרבה פעמים מפספסים, הוא שיש סוגים שונים של נורות לד. לכן ברור מדוע גם אתם, כמו אחרים, תוהים מה ההבדל בין הסוגים השונים ואיזה נורות לד כדאי לבחור. יש לברר, למשל, איך קוראים לחברה שמייצרת את הנורות. זה נכון לגבי כל סוג של נורה שתרצו לקנות, כי גם בתחום הנורות יש חברות אמינות וטובות יותר מאחרות, אז למה להתפשר? 

מחפשים גם פעמוני לד? הקליקו על הלינק!