מה מיוחד בגרניט פורצלן

אריחי גרניט פורצלן הם אריחים פופולאריים ונבחרים מאוד בשוק הישראלי כיום. מדובר על חומר מתועש שנוצר מקרמיקה וגרניט, אך הוא איננו גרניט כלל. השימוש בשם גרניט הוא בעיקר שיווקי והמטרה שלו היא להעיד על כך שמדובר על חומר עמיד וחזק מאוד. כאמור, לא מעט אנשים בוחרים כיום בגרניט פורצלן עבור חיפוי קירות או ריצוף בביתם. אם אתם תוהים מה כל כך מיוחד בגרניט פורצלן, כדאי מאוד שתקראו את המאמר הבא.

מה מיוחד כל כך בגרניט פורצלן?

אם אתם תוהים מה הופך גרניט פורצלן או אבן קיסר לחומר כל כך פופולארי, חשוב שתדעו שראשית כל העמידות של האריחים הללו גם בתנאי השחיקה הקשים ביותר מהווים את הסיבה לכך שמדובר על חומר שלא מעט אנשים בוחרים בו כיום. מעבר לכך, האריחים אינם דורשים תחזוקה מיוחדת וניתן להדביק אותם בצורה מדויקת מאוד. הם עמידים בפני אש וניתן למצוא אותם כיום במגוון רחב של עיצובים וגימורים שונים, כך שכל אדם יכול להתאים את האריחים לעיצוב ביתו. האריחים מגיעים במראה של אבן, בטון, פרקט ולא פעם אפילו כבריקים או כאריחים מצוירים. אין ספק כי מדובר בבחירה הטובה ביותר כיום עבור ריצוף או חיפוי קירות.

מחיר גרניט פורצלן

המחיר של אריחי גרניט פורצלן בדרך כלל מציינים את אופן הייצור. האריחים האיכותיים יותר יהיו יקרים יותר בעוד האריחים הפשוטים יותר יהיו זולים יותר. לא כדאי לבחור באריחים הזולים שכן האיכות שלהם לרוב תהיה ירודה והם יינזקו תוך פרק זמן קצר. כדאי מאוד לבחור באריחים איכותיים אשר אפשר לדעת שהם יחזיקו מעמד בצורה הטובה ביותר ולא יינזקו או ייפגמו תוך פרק זמן קצר. מעבר לכך, חשוב מאוד לדעת כי מחיר גרניט פורצלן הוא לרוב הרבה יותר זול מריצוף או חיפוי העשויים מחומרים טבעיים מה שמוסיף ללא ספק לפופולאריות שלו.