מהי מדבקת הרזיה – האם זה עובד?

במאה האחרונה אפשר לראות בבירור את השינוי שחל על מודל היופי. מה שבשנות ה-20 של המאה הקודמת נחשב יפה ואופנתי לאו דווקא ייחשב היום ככזה. אפשר אף להוסיף כי ב-50 השנים האחרונות אנשים רבים מחפשים שיטות הרזיה שיאפשרו להם ליהנות מההנאות הקטנות של החיים. שיטות שיאפשרו להם לשמור על גזרה נאה למראה ונאה לנפש. שיטה כמו מדבקת הרזיה.

 

מדבקת הרזיה- האם היא באמת עובדת? התשובה היא כן, ההסבר פשוט:

לא מדבקה רגילה

מדבקת הרזיה ניתנת להדבקה באזורים מסוימים בגוף- זרוע, ירך ובטן, ומכילה בתוכה תרכובות צמחיות בלבד. המדבקה הומצאה לראשונה ביפן ובתוכה צמחי מרפא המסייעים למערכות השונות של הגוף בסיוע להרזיה בריאה ובטוחה.

 

מה יש בה?

במדבקה תוכלו לגלות שקיימים תמציות קטצ'ין, קפסאיצין וקפאין. תמציות הצמחים האלו מסייעות לגוף בזירוז חילוף החומרים, האצת זרימת הדם, העלאת לחץ הדם, גירוי מערכות הנשימה והעצבים על ידי אנרגיית החום הנפלטת מהם.

 

איך היא עובדת?

היתרון המשמעותי במדבקת ההרזיה הזו הוא האפשרות שלכם להדביק כל מדבקה למשך של 8 שעות בכל פעם. מכיוון שמדובר בחומרים טבעיים, אין כל חשש לפגיעה במערכות וניתן להדביק אותן גם בשעות פעילות וגם בזמן השינה.

 

איך מדבקה יכולה לסייע בכל האמור?

כמו שציינו למעלה, לא מדובר במדבקה רגילה. המדבקה למעשה מיושמת על פי שיטת הטרנס-דרמית. שיטה של ספיגה תת עורית המאפשרת לתרכובות הצמחיות להגיע ישירות אל מחזור הדם שלכם ובכך לסייע מהר יותר מאשר אם הייתם מיישמים את אותם תרכובות בצורת קפסולה.

לסיכום,

אנשים רבים העידו כי מדבקת הרזיה שעובדת על שיטת הטרנס-דרמית גרמה להם להוריד במשקל ללא תופעות לוואי מזיקות וללא הימנעות מטעמי החיים. כמובן שרצוי לשלב את המדבקות עם פעילות ספורטיבית שתטיב עמכם אך המדבקות עובדות בהחלט בזכות עצמן.

 

הכנסו עוד היום לאתר שלנו וקנו מוצרים איכותיים וזולים.