מה זו נרגילה אלקטרונית?

רבים הם האנשים הנוהגים לעשן נרגילה. זהו סוג של בילוי חברתי, אחד מעביר לשני את הפייה, ובחנויות הרלוונטיות ניתן למצוא טבק בשפע טעמים נפלאים. אולן עישון נרגילה איננו פחות מסוכן מעישון סיגריות, ולכן נרגילה אלקטרונית היא השחקן החדש בשוק.

מה מייחד את הנרגילה האלקטרונית?

נרגילה אלקטרונית קטנה יותר מנרגילה רגילה, היא מעוצבת למשעי, בעלת מראה אלגנטי, וגם כאן ניתן לעשן עם נוזל אידוי במגוון רב של טעמים.

לא עשן, אלא אידוי

כאשר מעשנים נרגילה רגילה, היא מעלה עשן, ממש בדומה לסיגריות, וזה לא מכבר מחקרים הוכיחו שעישון נרגילה איננו מיטיב עם הבריאות שלנו.

בהשוואה לכך נרגילה אלקטרונית איננה מעלה עשן, היא סוג של מכשיר אידוי בדומה לסיגריה האלקטרונית. מכיוון שממדיה הינם קטנים, ניתן לשאת אותה לכל מקום, היא איננה מגושמת כמו הנרגילה הרגילה.

חוויית אידוי נפלאה

חוויית העישון דומה לחוויה של עישון נרגילה רגילה, אולם אין שום צורך לרכוש טבק, אלא נוזלי אידוי בשפע טעמים מפתים של פירות, קפה, מנטה ועוד. בזמן ששואפים הנוזל מתחמם.

נוזלי מילוי

אם ברצונכם לנסות ולהיגמל מעישון סיגריות, נרגילה אלקטרונית הינה אופציה מצוינת. קודם כל זו חוויה מהנה, במיוחד כשרוצים לבלות עם חברים, וניתן לרכוש גם נוזלי מילוי נטולי ניקוטין. אם אתם מנסים להיגמל מסיגריות, מומלץ בתחילה לרכוש נוזלים עם ניקוטין, ולאחר מכן לנסות ולעבור לרכישת נוזלי אידוי נטולי ניקוטין.

נרגילה עם סוללה

נרגילה אלקטרונית מגיעה עם סוללה, בזמן שזו נחלשת, ניתן פשוט להטעין מחדש את המכשיר. חשוב לדעת כי כיום ניתן למצוא סוגים רבים של נרגילות אלקטרוניות, יש נרגילות עם צג אלקטרוני  ועוד כל מיני פיתוחים שהופכים את הנרגילה הזו לחלופה האולטימטיבית לזו הרגילה. למידע נוסף vape shop