מה זה כורסת הנקה ובמה היא טובה?

המאמר באדיבות בייבי לי

אם עתיד להצטרף למשפחה שלכם בקרוב תינוק חדש, אין ספק שההתרגשות רבה וההכנות רבות. חלק מההכנות כרוכות כמובן בהכנת חדר מושלם לתינוק הקטן. ישנם הורים שיעדיפו להציב עריסה בחדר שלהם לחודשים הראשונים של התינוק וישנם הורים שמאמינים שהתינוק צריך לישון במיטת התינוק הייעודית שבחדרו החל מגיל לידה. כך או כך, אחד הדברים שחשוב לדאוג שיהיו בחדר של התינוק הוא כורסת הנקה נוחה, מפנקת ואיכותית שתקל עליך מאוד את שעות ההנקה במהלך הלילה ולא פעם גם ביום.

כורסת הנקה- במה מדובר?

כורסת הנקה היא בעצם כורסה מיוחדת ונוחה המותאמת לכל אישה שבוחרת להניק את התינוק שלה. מכיוון שלא תמיד קל למצוא את התנוחה שתהיה נוחה גם לאם וגם לתינוק במהלך ההנקה, הישיבה דווקא על כורסת הנקה, תאפשר לכל אם למצוא את התנוחה הנוחה ביותר עבור הנקה. את הכורסא כדאי למקם בחדר של התינוק ובכל פעם שהוא מתעורר בלילה לינוק, ניתן להניק אותו בצורה בטוחה מצד אחד ומצד שני בצורה שתהיה הכי נוחה גם עבורו וגם עבור האם. לא מעט נשים רוכשות כיום כורסת הנקה וחשוב מאוד לרכוש אותה בצורה הנכונה.

כיצד תרכשי כורסת הנקה בצורה הטובה ביותר?

חשוב מאוד לרכוש כורסת הנקה בצורה הטובה ביותר. ראשית כל, עליך לוודא שהכורסא נוחה לך. כדאי לבדוק דגמי כורסאות שונים עד שתמצאי את הכורסא המושלמת עבורך מבחינת המידות שלה, הרכות שלה ועוד. מעבר לכך, כדאי לבחור בכורסא המשתלבת באופן הרמוני בעיצוב החדר של התינוק וכן, בכורסא איכותית העשויה מחומר הגלם האיכותי ביותר שיכול להיות, על מנת שהיא תהיה חזקה, יציבה ובטוחה כל עוד את יושבת עליה לצורך הנקת התינוק. אין ספק שכורסת הנקה יכולה לשדרג לך לחלוטין את חווית ההנקה.