מהי מגירת הדחה ומתי נצטרך אותה?

מדיחי כלים הם אנשים ששוטפים כלים. הם עושים את המשימה הזו ביעילות ובמהירות, וזו הסיבה שהם כל כך פופולריים בשוק. הדבר הכי חשוב במדיח הוא שהם צריכים לשטוף הרבה כלים. זה הופך אותם לאנשים מאוד יעילים ופרודוקטיביים. למרות שהמגזר הזה לא פופולרי כמו תחומים אחרים, יש הרבה עבודות הדורשות כישורים של מדיח כלים: מניקיון ועד הכנת אוכל לארוחה הבאה. 

מדיח הכלים הומצא בתחילת המאה ה-19, והוא פותח להיות יעיל ואפקטיבי יותר ממכשירים מכניים מוקדמים יותר. הוא משתמש בסדרה של מיסבים כדי להעביר את העומס מהתוף המסתובב ללהב המסתובב. המכונה פועלת באמצעות כוח צנטריפוגלי, הגורם לסיבוב של הרוטור המסתובב במהירות גבוהה. התוצאה היא שהיא מסתובבת מהר יותר מכל מכונה אחרת מסוגה, מה שמאפשר לה לנקות כלים מבלי לפגוע בהם.

כדי שמכונה זו תעבוד ביעילות, חייב להיות מספיק מקום עבורה על השיש במטבח וגם מספיק מקום בין כל מדיח כלים כדי שכולם יוכלו להסתובב בבת אחת. כאן נכנסים לתמונה מדיחי כלים ומשמשים לניקוי כל מיני שאריות. מדיחי הכלים מונחים על הרצפה או מותקנים בגובה כמו מגירת הדחה למשל.

למי זה מתאים?

מכיוון שמגירות הדחה פופולריים מאוד בבתים מודרניים אנו יכולים להסיק מכך שהעיצוב של המטבח המודרני הוא אסתטי ובעיקר פונקציונאלי יותר. מגירת הדחה משתלמת כמו אחת המגירות או הדלתות של ארון המטבח, מציגה מראה אסתטי ויפה ובכך גם משדרת יוקרה, ניקיון וסדר. מגירת הדחה פונקציונלית מאוד ואיננה נדרשת במקום מיוחדת כמו במדיח רגיל. מגירה אחת תהיה בעלת כיבולת קטנה יותר ממדיח רגיל בעוד שמגירה כפולה לרוב תהיה בעלת כיבולת גדולה יותר ממדיח רגיל. כל מה שרוצה לשמור על אסתטיקה ועיצוב נקי למטבח שלו יתאים לו לרכוש מוצר זה.למידע נוסף קרייזמן מוצרי חשמל