מה זה ארון רחף והאם הוא מתאים לכם?

הבחירה בארונות לחדר השינה בבית היא בחירה מאוד משמעותית ומאוד גורלית למראה שיתקבל בחדר בסופו של דבר. הארון מעניק לחדר הן את המראה שלו והן את צורת השימוש בכל מה שיש בחדר. אם זה סידור של הביגוד ואם זה אחסון של המצעים, כלי המיטה וכדומה.

לא בכל חדר אפשר להעמיד ארון בגדים מרכזי שיעמוד במקום בולט בחדר. יש חדרי שינה קטנים שם יהיה צורך לבחור בארון רחף. רק הוא יוכל להתאים לחלל. יש גם חדרי שינה אשר בהם אפשר יהיה לשלב בין ארון רגיל לבין ארון רחף וזאת כעל מנת לנצל טוב יותר את השטח הנתון והקיים לצורך כך.

על מה חשוב שתשימו דגש בבחירת ארון הרחף שלכם?

לא משנה אם הלכתם על ארון רחף או על ארון רגיל הדבר הכי חשוב אשר עליו אתם צריכים לשים את הדגש העיקרי זוהי החלוקה הנכונה של הארון והסידור שלו מבחינה פנימית. נכון שהארון אמור לתת את המענה מהבחינה העיצובית. אך מעבר לכך יש גם את השימוש בארון שאמור להיות נוח. את זה משיגים רק בעזרת חלוקה פנימית נכונה של הארון. הארון שיהיה מחולק בצורה נכונה יעניק איכות חיים כי יהיה קל למצוא כל פריט נחוץ. מעבר לכך יהיה קל לשלוט על המראה של הארון ועל הסדר שלו.

אז זכרו. ארון רחף של חברת KLOSS יכול להיות מאוד מרשים ומאוד נעים לעין כאשר הוא גם יהיה חסכוני מאוד מבחינת מקום בחלל. כי הוא לא מחובר לקרקע. אך אין ספק כי העיצוב הפנימי של הארון ישפיע יותר מכל דבר אחר על הסדר של הארון כמו גם על הסדר בחיים.