מהו סרום לפנים? ומה היתרונות שלו?

בניגוד לקרם פנים, סרום לפנים חודר לשכבות הפנימיות יותר של העור ותפקידו להעניק הזמנה משמעותית לעור, לחדש אותו ולהוות גם בסיס לפני מריחת קרם פנים. יש סרום לילה ויש סרום יום, וכלל לא חובה להשתמש כל יום בסרום, תלוי בעוצמה שלו.  בניגוד לקרם פנים שהשימוש בו הוא יומיומי הסרום לפנים לא בהכרח נכון בו להשתמש כל יום. 

סוגים שונים של סרום

לצד סרומים המטפלים בבעיות נקודתיות תוכלי למצוא סרומים המתאימים לסוגים עור רבים שתפקידם להעניק הזנה עמוקה לעור הפנים, ולטפח אותו.  לרוב השימוש בסרום כזה מתחיל בגילאים המאוחרים יותר של 30 ומעלה, ואף יותר, משום שעד לקבוצות הגילאים הללו אין צורך אמיתי תמיד בשימוש בסרום.

חשוב לשים לב שאת רוכשת סרום שנספג היטב על עור הפנים שלך. סרום שלא נספג בעור משמעות הדבר שהוא לא בהכרח מתאים לעור הפנים שלך ושהוא "כבד" מדי.

סרום להבהרה – הבהרת העור הוא נושא שמעסיק מאוד נשים בגילאים מתקדמים כאשר מתחילים להופיע על עור הפנים כתמי שמש למשל. סרום להבהרת העור ישפר את מרקם העור לאחיד יותר. 

היתרונות שבסרום

לשימוש בסרום יתרונות רבים. לצד הבהרת העור, העשרתו בויטמנים ובחומצות, הסרום גם מעניק שכבת הגנה נוספת לעור. היתרונות עבור מי שמשתמשת בסרום לעומת מי שאינה משתמשת הם אם כן רבים. 

כאשר משתמשים לראשונה בסרום שטרם ניסית על עור הפנים שלך, מומלץ מאוד למרוח תחילה על אזור קטן צדדי בעור הפנים על מנת לוודא שאין רגישויות לתמציות ולרכיבי הסרום השונים. 

יש סרומים זולים ויש יקרים מאוד. ככלל – סרום הוא תכשיר שווה מאוד להשקיע בו לאור התוצאות המרשימות שהוא מספק לעור הפנים.