מהו מופע קלוז אפ של אמן חושים?

אמן חושים הינו איש מקצוע אשר רכש את האומנות המיוחדת של ביצוע פעולות שונות אשר מותירות את הצופים פעורי פה, לנוכח מציאות אשר אינה נקלטת בחושים. אחד המופעים הפופולאריים והקלילים של אמן חושים הוא מופע קלוז אפ. מדובר על מופע שנערך בגובה העיניים של הצופים. האמן מסתובב בין האורחים, ומבצע פעולות שונות אשר מדהימות את הצופים. את המופע מבצע האמן באמצעות אביזרים בסיסיים כמו כפיות, קלפים וכדומה.

התנהלות המופע

מופע טלפתיה כזה עשוי להתאים לזמנים ריקים יחסית במהלך האירוע. כאשר יש אורחים שנוטים להשתעמם ולחפש לעצמם עיסוק מעניין. בשעה זו יסתובב אמן חושים בין הנוכחים כאשר בידיו חפצים בסיסיים שמתאימים למופע קלוז אפ, והוא יזהה בין האורחים את הפרצופים המשועממים שמחפשים עניין ורעיונות להעסיק בהם את הראש. האמן ייעמד לצדם ויאתגר אותם עם פעולות מרתקות. הוא יציג בפניהם כפית, ויראה להם כיצד הוא מצליח לכופף את הכפית בכוח המחשבה בלבד.

מתי זה מתאים?

מופע קלוז אפ מאופיין באווירה קלילה וזורמת מאוד. מופע שאינו מתנהל על הבמה מול הקהל, אלא האמן מסתובב בין הנוכחים, ומציע בצורה ספונטנית לצפות בפעולות שונות אותן הוא מבצע. המטרה היא לעניין את הקהל, ולרתק את הנוכחים אשר משום מה מוצאים את עצמם משועממים במהלך האירוע. אפשר לומר שהאווירה המיוחדת במופע כזה, והקרבה הפיסית לקהל יוצרים תחושה אינטימית ומיוחדת במינה, בה כל אחד מהנוכחים יכול להיות קרוב במידה רבה אל אמן החושים. כך הם יכולים לצפות מקרוב ולעקוב אחר הפעולות אותם מבצע האמן.

האם כדאי להזמין מופע קלוז אפ?

אם אתם מתכוננים לאירוע, ואתם רוצים ליהנות מאווירה נפלאה ומתכנית הולמת, כדאי לכם לפנות אל אמן חושים ולקבל הצעות שונות של מופע קסמים למבוגרים או צעירים. אמן חושים מקצועי יוכל להציע לכם מבחר רעיונות וסוגים שונים של מופעים שיוכלו להתאים לאירוע שלכם. כל שעליכם לעשות, זה לספר על המטרה שלכם ועל אופי האירוע, אמן החושים יספר לכם על המופעים השונים שהוא מציע ועל ההתאמה שלכם למטרות השונות. כך תוכלו לבחור את המופע המתאים.