אילו דמויות נפגוש בקרקס?

הקרקס מציע שלל הצגות לכל הגילאים. זוהי חוויה מרתקת עבור ילדים קטנים, כמובן שעליכם לבחור את ההצגות המתאימות שיעניינו את הילדים שלכם.

בקרקס הילדים יחשפו לדמויות מצחיקות עד דמעות, הם יראו אקרובטים שמבצעים דברים בלתי אפשריים לכאורה ועוד סגנונות של דברים שישאירו אותם פעורי פה. 

בדרך כלל הדמויות שהקרקס מציג לקוחות מאגדות שונות ולכן, אתם יכולים לנחש מראש אלו דמויות הילדים שלכם יראו. כמובן, ישנם גם דמויות קצת מפחידות ולכן, אם אתם חושבים שהילדים שלכם עלולים לפחד, פשוט תלכו למקום אחר.

אז אלו דמויות תפגשו בקרקס? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

הקרקס והדמויות:

כפי שאמרנו, הדמויות שמופיעות בקרקס לקוחות בדרך כלל מאגדות שונות ומספרי פנטזיה כאלו ואחרים. לכן, אם אתם קצת מכירים את הרקע, תוכלו לבחור את ההצגה המושלמת עבור הילדים שלכם.

בקרקס, מעבר לדמויות הקומיות המגלמות דמויות מן העבר ומעולם הפנטזיה, תפגשו אקרובטים שיודעים לנסוע על אופני גלגל אחד כאשר הרוכב נמצא אי שם כמה מטרים מעל הגלגל. אקרובטים שיודעים להתקפל בתוך קופסה קטנה ועוד. 

אם הילדים שלכם אוהבים את התחום הזה, תבחרו בתוכנית כזו, כך תהיו בטוחים שהם ייהנו. לעומת זאת, יש ילדים (בדרך כלל אלו שקוראים ספרים) שיאהבו לראות עלילה מספר פנטזיה שהם קראו כולל כל הדמויות שמוצגות מולם בצורה חיה. 

הם רוצים לראות אנשים גבוהים מהלכים על קביים, מתים מהלכים, אלפים ועוד. כדאי מאוד לשאול את הילדים להעדפה שלהם כדי שלא ישתעממו מול מה שהם רואים. 

בקרקס תוכלו לפגוש גם פסלים חיים. אלו אנשים שמחופשים לפסלים מזמנים שונים בהיסטוריה ומידי פעם הם קופצים מהמקום בצורה משעשעת.