אילו צעצועים לכלבים הטובים ביותר בשוק

החברים הכי טובים שלנו זקוקים לעיתים קרובות לעיסוק, למשחק כלשהו שיספק להם הנאה, גירוי מנטאלי ודרך נפלאה להעביר את הזמן ברגעים בהם אנו לא משחקים עמם. כמו גם בזמנים שאנו עסוקים בעבודה והכלב נותר בבית.

משחקי כלבים טובים נועדו לאפשר בטחון בעת השימוש, כמו גם לחזק את גופו של הכלב, לחזק את שיניו ולאתגר אותו מנטאלית. אז אילו משחקים הם הטובים ביותר בשוק? הנה רשימה של 3 קטגוריות מוביליות:

צעצועי לעיסה

צעצועי לעיסה נועדו על מנת שהכלב יוכל לעסוק בפעילות מאתגרת וגם כדי שיחזק את מערכת השיניים שלו. צעצוע אחד מרכזי ידוע גם בשם "קונג" והוא מעין כדור עשוי סיליקון קשיח, שניתן להכניס בו אוכל לכלבים, כמו חטיפים קטנים או אוכל משומר ומשחתי. הקונג עמיד מאד לשיני הכלב ומספק תעסוקה רבה. מלבדו ישנם גם צעצועים גדולים וקטנים כלבים, אשר יעסיקו את הכלב ויעניקו לו שעות של הנאה.

חבל צעצוע לכלבים בינוניים וגדולים

חבלי נשיכה נועדו כדי לטפל בריח רע מהחניכיים, ולספק הנאה ועיסוק עצמאי של הכלב או משחק עם הבעלים. בחנויות בעלי החיים ישנם חבלי צעצוע לכלבים בגדלים שונים, בעוד שיש להתאים את החבל לגודל הכלב ולצרכים שלו. בחנויות לבעלי חיים תמצאו גם חבלים דנטאליים שמטרתם להפיג ריח רע מפיו של הכלב ולחזק את השיניים והחניכיים.

משחקי מחשבה לכלבים

בשנים האחרונות, עולם משחקי המחשבה לכלבים הולך וגדל יחד עם היצע אוכל לכלבים שקיים בשוק, בעוד שישנן חברות המתמחות ביצירת משחקים כאלה. הכלבים שעוסקים בניסיון להוציא חטיף מתוך מבוכים, קופסאות, לוחות ושאר אלמנטים – אוהבים מאד את הגירוי המנטאלי, ופועלים במשך דקות ארוכות כדי להוציא את הממתק או הצ'ופר מתוך כלאו.

שימו לב כי ישנם משחקים שיש להפעיל עבור הכלב כאשר אתם משגיחים עליו וישנם כאלה המתאימים לשימוש של הכלב גם כאשר אתם לא באזור. בכל מקרה, כדי לבחור את המשחק הטוב ביותר, בחרו כזה שנחשב איכותי בטוח לשימוש ועומד בכל תווי התקן המחמירים ביותר.