ירידה במשקל עם הרבלייף

רוצים לדרת המשקל? הרבלייף היא הטובה ביותר בתחום ההורדה במשקל. לא משנה מתי תרצו להתחיל בהליך הדיאטה שלכם, חפשו את האיכות ולא את הכמות. במאמר זה, נדבר על חברה להרזיה שעושה זאת טוב מכולן.

ירידה במשקל עם הרבלייף

מחברות הדיאטה האיכותיות ביותר שאפשר למצוא בשוק, קיימת לה חברת הרבלייף המצוינת עם שייק שיוצר באופן מיוחד לאנשים שרוצים להרזות במהירות ובצורה בריאה ונכונה. במאמר זה נביא את הטיפים הטובים ביותר להורדה במשקל.

תה ירוק לדיאטה נכונה

תה ירוק, קשור לעתים, לבריאות, ולא בכדי. לא רק שהוא עמוס בנוגדי חמצון מועילים וחומרים מזינים רבי עוצמה אחרים, הוא גם אחד המשקאות היעילים ביותר עבור ירידה במשקל עם הרבלייף. שתיית תה ירוק הוכחה כמפחיתה במשקל הגוף ושומן הגוף במספר מחקרים.

סקירה של 14 מחקרים מצאה, שאנשים ששתו תה ירוק בריכוז גבוה במשך 12 שבועות, ירדו בממוצע 0.2 עד 3.5 ק"ג יותר מאלה שלא שתו תה ירוק.

יש לציין כי יתרון זה קשור לתכשירי תה ירוק המכילים כמויות גבוהות של קטצ'ינים, נוגדי חמצון שעשויים להגביר את שריפת השומנים ולהגביר את חילוף החומרים.

קפה לירידה במשקל

קפה, משמש אנשים ברחבי העולם כדי להגביר את רמות האנרגיה ולהעלות את מצב הרוח. הסיבה לכך היא, שקפה מכיל קפאין, חומר שפועל כממריץ בגוף ועשוי להועיל לירידה במשקל. קפה, יכול להפחית את צריכת האנרגיה ולהגביר את חילוף החומרים, מה שעשוי לעזור לכם לרדת במשקל.

מחקר אחד בקרב 33 מבוגרים הסובלים מעודף משקל מצא, שאלו ששתו קפה המכיל 6 מ"ג קפאין לק"ג ממשקל גוף, צרכו פחות קלוריות באופן משמעותי מאלה ששתו פחות קפאין או ללא קפאין כלל.