התארגנות לחתונה בבית / במלון – 5 יתרונות וחסרונות

חתונה דורשת זמן התארגנות ארוך הכולל בתוכו מקלחת פינוק, עיצוב שיער, איפור ועוד. עם זאת, זהו אחד הימים הכי עוצמתיים מבחינה רגשית ולא תאמינו כמה קשה להישאר בפוקוס עם כל הרגשות הללו. בזמן ההתארגנות ישנה אפשרות שהכלה תתארגן בביתה או שמא בחדר מפנק במלון. היכן כדאי להתארגן לחתונה? 5 יתרונות וחסרונות לחתונה בבית או במלון

  1. עלות מול תועלת – כפי שניתן להבין, להתארגנות בבית יש יתרון כלכלי בכך שזה לא עולה כסף. לשכור חדר במלון או וילה לשם התארגנות לחתונה בלבד, יהווה הוצאה כספית לא מבוטלת שתצטרף להוצאות הרבות על החתונה עצמה.

  2. תראי לי אותך רגע – תאורה. המילה שיכולה להעלות לצלם שלך חיוך על הפנים ובחסרונה תוריד לו אותה ברגע. צילומי התארגנות לחתונה אלה צילומים קסומים בדרך כלל שאף אחת לא רוצה לפספס. במלון בדרך כלל התאורה מעולה לצילומים. בבית זה יהיה מאוד תלוי וידרוש מהצלם להיות יצירתי יותר.

  3. הכי יפה כשנוח לך – עם ובלי קשר לצלם שילווה אותך ברגעים מיוחדים אלו, יש משהו בהתארגנות לחתונה בבית, שמשרה איזו נינוחות של מקום בטוח. תהיי בטוחה שזה ניכר. לחלק מהכלות, להתארגן בביתן או בית הוריהן – זו האופציה הכי מרגיעה ומאפשרת.

  4. מרחק מהיעדזהו נתון דיי מכריע בהחלטה על מקום ההתארגנות. חשוב להתאים מראש את מיקומי הצילומים וההתארגנות בהשוואה למיקום החתונה עצמה. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם מחצית מהיום בדרכים.

  5. טוק טוק שירות חדרים – יתרון משמעותי להתארגנות במלון הוא השירות. אם זה ארוחת בוקר שמגיעה עד אלייך או מענה לכל צורך שעולה לטובת הארגונים. 

להתארגן לחתונה בבית או במלון זו שאלה אינדיבידואלית מאוד שרק הכלה והחתן ידעו לענות עליה לפי הצרכים האישיים שלהם. העיקר שיהיה כיף. למידע נוסף בבקה