רוצים להוסיף צל לגינה? זה הפתרון

הגינה שלכם היא המבצר שלכם, בה אתם אוהבים להעביר רגעים קסומים בשעות הערביים, הכוללים שתיית משקה מרענן, אבל מה עושים בעונת הקיץ, כאשר השמש היוקדת קופחת מעל לראש שלכם, להלן הפתרונות עבור הוספה של צל לגינה שלכם.

> למגוון פתרונות הצללה ואביזרים לבית ולגינה הכנסו לכתובת זו : https://www.shtibay.co.il/

רוצים להוסיף צל לגינה? זה הפתרון

  • סוכך שהינו קבוע – סוכך שהינו קבוע מותקן על גבי מבנה מברזל שהוא מגולוון והוא מכוסה בשמשונית מפוליגל, בד דרלון או סנטף. סוכך זה הינו קבוע ומפאת סיבה זו הוא מתאים עבור כל עונות השנה, הוא מתאים בהחלט לכניסה לבית שלכם, באם רצונכם להגן על הדלת שלכם מפני חדירה של ממטר או של שמש יוקדת.
  • סוכך מרקיזה – זה הוא סוכך הקדום ביותר מבין הסוככים אשר נמצאים בשוק. הוא מגיע בצורה של קשת אשר היא מתקפלת והוא בנוי מאלומיניום, כאשר ניתן לסגור ואף לפתוח אותו.
  • סוכך זרועות – סוכך זרועות מתאים בפרט עבור גינה או עבור מרפסת של שמש. סוכך זה פחות עמיד לכדי עומס לעומת סוכך שהינו קבוע ובמידה וניקוים בו מים, הוא עלול לקרוס. אי לכך ובהתאם לזאת, בתקופה של עונת החורף יש לקפל אותו, מכיוון שהוא לא מתאים לתקופה בה מזג האוויר סוער והוא לא יעמוד בסערה חזקה. היתרון של סוכך זה טמון בכך שהוא מתאים עבור הצללה של משטח רחב באורך של עד כעשרה מטר.
  • רשת שהינה צל – רשת זו מתאימה עבור הצללה בטווח של שטח רחב ממדים, למידע נוסף. מניחים אותה בעונת הקיץ ומקפלים אותה בסיומה של עונת החורף. במידה ושטח הגינה שלכם הוא בין ארבעים לבין מאה מטר רבוע, זהו המענה האולטימטיבי והמיטבי ביותר עבורכם, סוכך רשת שהינו צל אפקטיבי גם עבור הצללה של בריכה. רשת הצל מגיעה במנעד רחב של צבעים ובכל מיני אחוזי צפיפות. הבסיס שעליו נתלית רשת שהינה צל הוא על גבי כבלים. לעומת פרגולה, הבסיס שלה מאוד קל לבנייה ומחירו זול באופן ניכר. רשת שהינה צל עשויה להחזיק מעמד בין שלוש לבין שש עונות של קיץ.