ויטמין d

ויטמינים הפכו לחברים הטובים ביותר של מגוון אנשים החל מפעוטות עד קשישים. הגוף שלנו צריך ויטמינים כל הזמן על מנת לאפשר חיוניות לגוף, אורך חיים טוב יותר, ויותר בריאות ואנרגיה לאורך זמן.

 שוק הוויטמינים מוצף במגוון רחב של תוספי תזונה החל מוויטמין B הבסיסי עד לחומצה פולית ואצת ספירולינה, ואחר הוויטמינים החשובים הוא ויטמין D אשר מספק לנו 5 תרכובות עיקריות כמו סידן וזרחן הדרושים לגוף, תרכובות מסיסות שמאזנות את הגוף ואת הסידן בגוף, בעוד שוויטמין מספק מראה זוהר לעור ומשלים את הוויטמינים החיוניים הדרושים לנו מאנרגית השמש.

ויטמינים חשובים ללא סכנה

בימים בהם רבים מודעים לסכנות של קרינת השמש, יש את מי שמעוניין לקבל את המרכיבים החיוניים של קרני השמש באמצעות ויטמינים ולא באמצעות חשיפה לא בטוחה לשמש ולקרינה. ויטמין D הוא תוסף תזונה שיש לו המון יתרונות עבור קשישים, ילדים ואנשים בכל הגילים אשר מעוניינים להרגיש טוב יותר ולחזק את הגוף. 

המטרה העיקרית בנטילת הוויטמין היא ליטול תוסף תזונה שמכיל מרכיבים נחוצים לגוף שאפשר לקבל בחשיפה לשמש, אך ללא חשיפה: מה ששומר על בריאות העור ומגן ממחלות עור מסוכנות. 

למי זה מתאים?

באופן כללי ויטמינים רצוי ליטול בהמלצת רופא רוקח או תזונאי. רבים בוחרים ויטמינים בהזמנה בבית מרקחת אונליין ויש לשים לב כי אתם בוחרים מוצרים מומלצים על ידי משרד הבריאות. ויטמין D אפשר לרכוש בבקבוקים של 20 מיליגרם או במינונים של 400 עד 1000 קפסולות תוך התאמה לנשים, תינוקות, קשישים, בני נוער ומבוגרים. כך אפשר לחזק את הגוף להאיר את עור הפנים והגוף בצורה טבעית ובד בבד לשלב ויטמין D בכל ארוחה.