הנופים שתראו בקרוז לים הבלטי

הים הבלטי מכיל בתוכו לא מעט היסטוריה עקובה מדם, מראות מדהימים וכמובן סיפורים שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר. זהו הים שבו הפליגו הוויקינגים, כבשו חופים וכפרים בעזרת הספינות העוצמתיות שלהם ושלטו באזורים השונים במקום. קרוז לים הבלטי כמו הקרוז לתעלת פנמה יכניס אתכם לאווירה מיוחדת, יאפשר לכם לחוות את העוצמה המדהימה שטמונה בים וכמובן יפגיש אתכם עם נופים קסומים ומקומות ציוריים שלעולם לא הייתם מגיעים אליהם. ניתן כמובן למצוא קרוזים שונים לים הבלטי, כאשר כל קרוז מכיל ביקור במדינות שונות. לא חשוב איזה מהקרוזים תבחרו לכם, בכל מקרה, אין שום ספק שתזכרו לנצח את החוויות המיוחדות ואת המראות עוצרי הנשימה. זהו השילוב האידיאלי בין הרצון לטיול מרגש ומרתק לבין נופש מפנק ברמה של 5 כוכבים.

קרוז לים הבלטי – זה מה שתראו בדרך

קודם כל, חשוב להדגיש את החשיבות של בחירה בחברה מקצועית ואמינה, שמתמחה בתכנון שייט נהרות וקרוזים ברמה הגבוהה ביותר. זוהי הדרך היחידה להבטיח לעצמכם קרוז מקצועי, הכולל את כל הפינוקים בשילוב עם הפלגה מעניינת ומיצוי מלא של הזמן שלכם בזמן העגינה. אחד הקרוזים המומלצים ביותר, למשל, מתחיל מקופנהגן, בירת דנמרק. לאחר הנחיתה והמנוחה, ניתן לצאת לסיור בעיר הגדולה והמפורסמת ביותר מכל ערי סקנדינביה. לאחר מכן, עולים על הספינה ומתחילים בהפלגה. בדרך ניתן לעצור בצפון גרמניה, על מנת להגיע לעיר ליבק. מדובר על עיר עם עבר היסטורי מפואר, אשר שימשה כעיר נמל מרכזית בימי הביניים. העיר מכילה אדריכלות גותית מרשימה ביותר ומספקת מרציפן איכותי במיוחד. כמו כן, ניתן לעגון באסטוניה, שנוסדה לפני כ- 800 שנים ולהתרשם מהעיר העתיקה והייחודיות שלה. כמובן שאסור לפספס את סנט פטרבורג, עם המוזיאונים המרשימים, הארמונות היוקרתיים והעבר המפואר שלה. לאחר מכן, ניתן להפליג לכיוון פינלנד, ליהנות מהנוף המושלג והיופי האסתטי שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר.

לסיכום, קרוז לים הבלטי נחשב לאחת הדרכים הטובות ביותר לגוון את הנופש שלכם, ליהנות מנופים מדהימים ולחוות חוויות בלתי נשכחות. זוהי הזדמנות טובה לעבור בין מספר מדינות שונות, להתרשם מהיופי ומהייחוד של כל אחת מהן.