וופורייזר

וופורייזר הוא מכשיר ביתי בטיב מעולה המבצע אידוי של צמחים יבשים או קנאביס לאחר שנגרסו. כל מי שזקוק לאידוי של הצמחים הללו מעונין ליהנות ממכשיר איכותי שמבצע עבודה מצוינת.

המגמה היא שהמכשיר יהיה קל לתפעול, באופציה זו אפשר לחמם את המכשיר ולאפשר לו להגיע לנקודת הרתיחה. כאשר נורית הבקרה דולקת, אפשר לקדם את התהליך ולהכניס את החומרים פנימה. 

מכשיר וופורייזר

באמצעות מכשיר וופורייזר כמו volcano vaporizer מבצעים את האידוי של כל החומרים הנדרשים ולאחר מכן אפשר לשאוף אותם בדרך נוחה ביותר וליהנות הן מהטעם והן מהעובדה שאפשר להעביר את האדים לבלון, בתום פעולת האידוי.

תכונות ייחודיות של וופורייזר 

לאור התכנות המיוחד של מכשיר זה, הוא מזרים באופן מאוזן את כמות האוויר החם בטמפרטורה הנכונה של 230 מעלות וזאת באופן מדויק ובלחץ המותאם לכך. לאור זאת גם האדים היוצאים ממנו הם נעימים, טהורים וקרירים.

השימוש במכשיר וופורייזר 

מי שמשתמש במכשיר זה הוא לעיתים תכופות אנשים מבוגרים או אנשים הסובלים מכאבים ולכן אין להם סבלנות רבה לשלבים מורכבים של פעולות המכשיר. לעיתים קשה להם לתפעל את המכשירים הללו ולבצע את כל הפעולות הנחוצות בזו אחר זו . לכן המגמה היא לאפשר להם להשתמש במכשיר וופורייזר שהוא פשוט ונוח והם אמורים לבצע רק כמה פעולות בודדות כדי להגיע לתוצאה הסופית.

הם נדרשים לבצע בשלב הראשון את פעולת הגריסה של הצמחים או הקנאביס ולאחר מכן הדרך היא מהירה, לקבלת המוצר המוגמר ושאיפת האדים.

האוויר החם בעל השאריות של הקנאביס מסייע מאד להפחתת הכאבים ולהרגשה של רוגע ושלווה. זהו נושא מהותי וחשוב ביותר, עבור מי שסובל מכאבים בלתי נסבלים ושמח יש לו אפשרות להפיג אותם בזכות המכשיר.