סוגים של מתיחות פנים

לא כל אחד מרוצה ממראה הפנים שלו אתו הוא נולד. לעיתים זה המראה המולד ולעיתים זה המראה שהוא קבל עם הזמן. הפנים שמושפעות כמובן בעקבות הגיל. זה יכול להיות עפעפיים שמוטים, זה יכול להיות לחיים נפולות, סנטר מזדקר או סנטר כפול. כל אלו לא מתקבלים תמיד בשמחה והאדם מרגיש לא בנוח. הדברים משפיעים על התדמית שלו מבחינה חברתית וכך גם הביטחון העצמי שלו נפגע. בדיוק מסיבה זו אנחנו ממליצים על האפשרות של מתיחת פנים.

כי יש בהחלט מה לעשת עם הפנים שכבר אינן נראות כפי שהן נראו בעבר.

איך מבצעים את מתיחת הפנים?

אז למעשה לצורך מתיחת פנים יש כמה וכמה דרכים ויש אפשרויות שונות איך וכיצד לבצע את הדבר.

אז אולי הדרך הכי מוכרת לכולנו היא הדרך העתיקה והמיושנת שהייתה מקובלת בעבר והיא מתיחת פנים על ידי ניתוח כירורגי לכל דבר. הניתוח שמתבצע על שולחן הניתוחים היה הפתרון היחיד שהיה מוכר לפני שנים לא רבות וזו היתה הדרך לשנות את מראה הפנים ולהשפיע על החזרתו למראה המתוח והצעיר.

ברור כי ניתוח זוהי לא אופציה פושטה ורבים נרתעו ובצדק מביצוע הליך כזה. כי עם כל הכבוד לחשיבות של מראה הפנים, עדיין אין זה מצדיק סיכון חיים גדול כל כך הכרוך בעלייה על שולחן הניתוחים הכולל גם הרדמה מלאה שאף האי מסוכנת מאוד.

מתיחת פנים באמצעות חוטים

היום ישנה אפשרות לבצע את מתיחת הפנים באמצעים הרבה יותר פשוטים וזה על ידי חוטים. החוטים מוזרקים אל הנקודות המדויקות שם נדרשת המתיחה והחוטים הם אלו שמותחים את העור כלפי מעלה או אל הכיוונים הרצויים מצד הפציינט. ברור כי מדובר בפרוצדורה הרבה יותר עדינה והיא לא נחשבת ממש כטיפול פולשני בדומה לניתוח.

פונים רק אל המומחים

הדבר החשוב ביותר בכל מה שקשור לנושא של טיפולי קוסמטיקה וניתוחים אסטטיים הוא לפנות אך ורק אל מומחה לכירורגיה פלסטית העוסק בתחום שיודע איך וכיצד לבצע את הטיפולים הללו בצורה הכי בטוחה, הכי מקצועית ועם הבטחה לתוצאות מושלמות לשביעות רצון המטופל.