רשת הגנה לטרמפולינה

אם יש לכם טרמפולינה בבית או בחצר, תהיו חייבים לאבטח אותה בצורה נאותה. הילדים שלכם בוודאי ישחקו בה ויקפצו עליה מידי יום ולכם, נשאר רק לעשות אותה בטוחה יותר עם רשת הגנה לטרמפולינה.

רשת הגנה לטרמפולינה

המתקנים שהילדים שלכם משחקים בהם, צריכים להיות בטוחים כמה שאפשר. ככל שהבטיחות תהיה גבוהה יותר, כך גם הילדים שלכם יהיו מוגנים יותר. אז איך עושים את זה?

רשת בטיחות לטרמפולינות, יכולה לתת לכם בדיוק את זה ולאפשר לכם להנות מזמן פנאי בידיעה שהילדים שלכם נהנים ומבוטחים ברשת הגנה טובה לטרמפולינה שלכם.

טרמפולינות מלבנית

טרמפולינה מלבנית, בנויה לאנשי מקצוע ואתלטים. העובדה שהם מלבניים בצורתם, הופכת אותם לקומפקטיים וידידותיים יותר מאשר סוגים אחרים של טרמפולינות. אתם יכולים לשמור אותם ליד גדרות פינות, פטיו, או בחצרות צרות יותר.

למרות שטרמפולינות מלבניות אינן משמשות רבים למטרות פנאי, יש להן כמה תכונות ייחודיות להתפאר בהן:

  • אתם יכולים להתאים אותן לפינות ולחללים צרים.
  • היא מציעה קפיצה גבוהה יותר מאשר טרמפולינות עגולות.
  • הן מעט יקרות יותר ממקביליהן

טרמפולינות מרובעות

אין הרבה מידע על טרמפולינות מרובעות, אבל הן השילוב האידיאלי של טרמפולינות עגולות ומלבניות. מקובל כי טרמפולינות מרובעות, בטוחות ויש להן הרבה יותר מקום לשימושי פנאי וחיצוני. הם טובים לחללים מוגבלים, וכך גם טרמפולינות מלבניות. הן מציעות הקפצה טובה יותר, בדומה לביצועים של טרמפולינות עגולות.

מיני טרמפולינות

מיני טרמפולינה שאפשר לקנות בחנות ציוד ספורט Run2Gain, טובה לשימושים הקשורים לכושר. הם לא רק סבירים וקומפקטיים, אלא הן גם האלטרנטיבה הטובה ביותר לאימון כוח ושיווי משקל שתרצו לעשות בתוך הבית. אם יש לכם חדר כושר קטן בבית ויש לכם מיני טרמפולינה, היא תועיל לכם מאוד.