מזגן טורנדו או מזגן תדיראן? במה לבחור

ברכישת מזגן יש לכם  אפשרויות רבות ומגוון דגמים וגדלים.  את ההחלטה כדאי לקבל לפי שיקולים עיקריים  של התאמה למבנה, מחיר ורמת התחזוקה הנדרשת. בישראל שורר מזג אוויר חם במשך חודשים רבים, ולכן מזגן הופך לכלי חיוני שמאפשר לתפקד היטב בחדרים סגורים. המזגנים מיועדים לדירות וגם למשרדים וחללים אחרים, וגם לחימום בימים קרים. שני הסוגים העיקריים הם מזגנים מפוצלים ומזגנים עיליים, והבחירה ההגיונית לוקחת בחשבון את הצרכים שלם והעלויות הנדרשות, כולל התקנות והכנת תשתית במקרה הצורך. המזגנים הבולטים בישראל הם מתוצרת טורנדו ותדיראן , ולכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות.

היתרונות והחסרונות שכדאי לברר

מזגן טוב עושה את עבודתו לאורך זמן ומחמם וגם מקרר במידת הצורך. לפני ההחלטה על הרכישה חשוב לברר מהי עוצמתו ולהימנע ממכשיר חזק או חלש מדי (קירור חזק עלול לפגוע בבריאותם של הנוכחים, בעיקר זקנים). העןצמה המבוקשת תלויה בגודל החלל שצריך להפעיל בו את המזגן. בירורים נוספים יתרכזו בנוחות השימוש במזגן, הפעלה פשוטה ותחזוקה כללית. גורם נוסף הוא רמת האמינות כלומר שכיחותן של תקלות וזמינות חלקי החילוף וכדאי לברר מה דעתם של בעלי מזגני תדיראן וטורנדו. פרמטר נוסף הוא אורך האחריות, שמעלה את אמינות המגזנים עבור הרוכש, מאחר שככל שהאחריות ארוכה יותר – כך תבינו שהספקית בטוחה יותר בתוצרת שלה. כמו כן חשוב לרכוש מזגן שקט כדי להימנע מהפרעות רעש בזמן הפעלתו. 

קבלת ההחלטה הסופית

לאחר שעיינתם באתרי המלצות ורכשתם ידע בעניין בחירת מזגנים – כדאי לפנות לשתי החברות ולהתרשם בעצמכם מרמת השירות שלהן, האדיבות ותנאי התשלום (פריסה לתשלומים, מבצעים והנחות)  ורק לאחר מכן לקבל את ההחלטה הסופית.