טייץ עם תחרה – עם אילו בגדים ניתן לשלב?

פריטי לבוש יוצרים את התוצאה המושלמת דווקא כאשר מצליחים לשלב אותם עם פריטים אחרים ומקוריים. כי שילוב נכון יוצר את התוצאה המושלמת, יוצר את המראה המיוחד ואת הלוק אותו רצינו ליצור לעצמנו. גם עם טייץ תחרה ניתן לגוון את ההופעה, לשלב עם בגדים נוספים וליצור לעצמנו את המראה המדהים אותו רצינו. כאשר טייץ עם תחרה הוא חלק מהפריטים שמסייעים לנו ליצור את התוצאה המושלמת.

לשלב עם בגדים וליצור את השלימות

  • שילוב עם סריגים – ניתן לשלב סריגים בשלל צבעים ומגוון גזרות. כל אחת יכולה למצוא בחנות הבגדים סריגים באורכים שונים. סריגים שהם כמעט שמלה, סריגים שהם מתפקדים כמו חולצה וכן הלאה. סריג יפה יכול להיות בצבע חלק או בשילוב מספר צבעים. סריג יפה יכול להיות סגור או נפתח באמצעות רוכסן, כפתורים ועוד.
  • שילוב עם שמלות – ניתן לשלב שמלות ולהוסיף אביזרים ופריטי אופנה משלימים. התוצאה תהיה בשילוב כזה מדהימה ומיוחדת ביותר. טייצים עם תחרה בשילוב עם שמלה מאפשר לנו להשלים את החסר וליצור שלימות בעין ושלימות גם בהרגשה האישית שלנו כאשר אנו לבושות. 

לעמוד מול המראה, ולהיות מרוצה מהשילוב

כאשר אנו מנסות לשלב פריטי לבוש שונים יחד, חשוב לנו לראות את עצמנו מול המראה ולוודא שאנו אוהבות את התוצאה. במקרים רבים המראה לא ממש מוצא חן בעינינו. אנו לא מרגישות בנוח עם התוצאה או סבורות שהוא לא מחמיא לנו. במידה ואכן כך צריך לנסות פריטים נוספים, לבדוק, למדוד ושוב לסקור את עצמנו מול המראה. כדי להצליח להתאים את פריטי הלבוש שלנו האחד לשני, וליצור את השילוב המושלם והאהוב עלינו, השילוב שמחמיא לנו ואנו מרגישות אתו בנוח.