כך תוכלו לשמור על הילדים שלכם

כל אחד מעוניין לפעמים להקליט שיחה חשובה כלשהיא שהוא שותף בה. אם זה על מנת לתמלל אותה לאחר מכן, לשמור אותה כהוכחה על אמירות מסוימות או מכל סיבה אחרת שלא תהיה. קיימות כיום אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות ואינספור מכשירי האזנה שמאפשרים להקליט שיחות בכל מקום שרק רוצים ובאיזו צורה שיבחרו.

הקלטת שיחה בטלפון הנייד – כמה חכם ככה פשוט

אחת האפשרויות הפשוטות ביותר שקיימות כמעט בכל טלפון נייד היא האופציה להקלטת שיחה. הקלטת שיחה פועלת בצורה חכמה מאוד, היא לא מקליטה סתם את כל הרעשים שנשמעים בסביבת הטלפון, אלא רק כאשר מתבצעת שיחה מופעלת ההקלטה. כך שאם אתם מנהלים שיחה חשובה בנוגע לעניינים משמעותיים ואתם מעוניינים שהיא תהיה מתועדת, תוכלו פשוט להגדיר הקלטת שיחה בטלפון הנייד (לפני ביצוע השיחה). הקלטת שיחה בנייד הינה הקלטה נקייה מאוד וניתן לשמוע בה את קולות הדוברים בצלילות רבה.

שיחה חשובה מתנהלת בחדר, כיצד מקליטים אותה?

לעומת שיחת טלפון, יש שיחת מרובות משתתפים שמתנהלות פנים מול פנים במשרד או אפילו שיחות של אחד מול אחד. במצב כזה, אין אופציה להפעיל את המקום על "הקלטת שיחה" ויש להשתמש בציוד הקלטה מקצועי. את מכשיר ההקלטה ניתן להסתיר בחדר בצורה שהנוכחים לא יחשדו כי קיים בו מכשיר כזה ואתם תוכלו לקבל הקלטה איכותית של כל מהלך השיחה שהתנהלה במקום.

איזה ציוד הקלטה קיים בשוק?

קיים בשוק מגוון גדול של ציוד הקלטה, חלקם מקצועיים יותר ואחרים פחות, בחלק מהם מתקבלת הקלטה חדה ואיכותית ואיכות ההקלטה במכשירים אחרים היא פחותה. ניתן למצוא מכשירי הקלטה סמויים במגוון עיצובים, הרבה מהם מיועדים להקלטה גלויה ויותר מהם, יש את מכשירי ההקלטה המוסווים, אלה שמיועדים לביצוע הקלטות בסתר וללא ידיעת המוקלטים.

ציוד הקלטה מקצועי ומוסווה

אם אתם מתעניינים בציוד הקלטה מוסווה שתוכלו להניח בחדר ולהקליט את הנוכחים ללא ידיעתם תוכלו לבחור מבין כל המוצרים את מה שהכי מתאים לכם. ניתן למצוא מכשירי הקלטה מוסווים בציוד משרדי, בציוד אלקטרוני או בכל מכשיר תמים ויום יומי.