אלו הריחות המובילים שכדאי שתכירו

היום קיימת מודעות הולכת וגוברת לחשיבות של ריחות שונים בחיי היום יום שלנו. מחקרים רבים שנעשו בנושא, גילו שישנו קשר ישיר בין הריח שאנשים מרגישים לבין המצב רוח שלהם. כלומר, בדיוק כפי שבכל חנות שתכנסו אליה תראו עיצוב מסוים שנועד לעודד קנייה, מוסיקה מסוימת שאמורה לתמוך במסר השיווקי של החנות וסדר מסוים של הפריטים בחנות, שנועד למקסם את כמות הפריטים שנקנים, כך בדיוק ניתן להתייחס לריחות. ישנם ריחות מסוימים שאמורים להעביר מסר רענן וקליל יותר, לעומת ריחות אחרים שנועדו להעביר מסר יוקרתי ועשיר יותר. לכל ריח יש את המשמעות שלו, לכן כדאי לתת על כך את הדעת, כאשר בוחרים ריחות מסוימים לבית העסק שלכם.

ריחות מיוחדים שחייבים להכיר

היום ברוב בתי העסק, החנויות והחברות ניתן למצוא מפיץ ריח אוטומטי. מדובר על אותם המכשירים אשר מפיצים אחת לתקופה ריח מסוים, בהתאם לבחירת הלקוח. ניתן להתקין אותם בכניסה לחנות, בתוך חדר השירותים במשרד וכמובן במסעדות ומפעלים. המטרה היא ליצור אווירה נעימה יותר עבור העובדים והלקוחות, ללא ריחות לא נעימים שעלולים להגיע מאזור השירותים, אזור המטבח או תהליך הייצור של מוצרים מסוימים במפעל. ניתן כמובן לבחור מתוך מבחר רחב של ריחות שונים, החל מריחות מוכרים יותר, כגון ריחות של פירות שונים, ריחות צמחים, ריחות פרחים וכדומה, ועד לריחות מיוחדים יותר. ניתן היום למשל, להתחדש בריח של רכב חדש, להזין את הבקבוקון בתוך מפיץ הריח וליהנות מהריח המיוחד של רכב חדש, בכל רחבי הבית. כמו כן, ניתן ליהנות מריח האוקיינוס, ריח ארומטי של פירות אקזוטיים, ריח יסמין משכר וכדומה.

לסיכום, ניתן היום למצוא מגוון רחב של ריחות שונים ומיוחדים כפי שניתן למצוא מגוון סוגי דיספנסר לסבון נוזלי, שיכולים להוסיף המון לבית העסק שלכם. לכל ריח יש את המשמעות שלו והוא יכול להוסיף למסר השיווקי שאתם מעוניינים להעביר. חנויות יוקרה למשל, יעדיפו לבחור בניחוחות עשירים וכבדים יותר, אשר מעניקים אווירה יוקרתית ואלגנטית. לעומת זאת, חנויות מעצבים למשל, יעדיפו לא פעם ריחות יותר קלילים ויותר רעננים, המעידים על החדשנות והיצירתיות הקיימת בעיצובים שלהם. לכן חשוב להכיר את הסודות העומדים מאחורי הניחוחות השונים.