הצליל שסאב טוב מעביר לקהל

אין מי שלא היה בחתונה כזו: האוכל היה טעים, האנשים נעימים ואפילו התאורה היתה מדויקת – אך הבאסים יצרו "בומים" כל כך חזקים שפשוט אי אפשר היה להישאר בתוך האולם. הרבה מאד פעמים קורה שזוגות נופלים בכך, גם אם הם בכלל לא התכוונו שכך יקרה בחתונה שלהם ולעתים אפילו כשהם הבטיחו לעצמם שהחתונה שלהם תהיה אחרת.

אז מי האשם?

הבעיה נעוצה לא בזוג אלא בחברת הסאונד שנבחרה כמובן, ובציוד הספציפי שהם בוחרים להשתמש בו באירוע. הרבה פעמים הם אפילו יעשו שימוש בציוד שונה בין האירועים שהם אחראים בהם על המוזיקה, ולכן לזוגות שהולכים לבדוק אותם אין אפילו את האפשרות לדעת כי בחתונה שלהם בציוד שייעשה בו שימוש יהיה שונה. אז אם אתם מתחתנים בקרוב ואתם רוצים להיות בטוחים שבחתונה שלכם מאזן הצלילים יהיה נכון, שאלו את הדיג'יי שלכם שאלה אחת: מהי איכות הסאב שהוא עושה בו שימוש?

מה זה סאב?

סאב מוגבר כמו כאן הוא מכשיר נלווה לציוד השמע הרגיל, והוא משמש למעשה כרמקול המעביר צלילים בתדר נמוך – כלומר באסים. כאן אתם עלולים לעצור ולשאול מדוע בכלל יש צורך ברמקול מסוג שכזה, אך האמת היא שכולנו נהנים ממנו בשגרת היומיום שלנו – בין אם בבתי הקולנוע ובאולמות המופעים ובין במערכות ביתיות אחרות. למערכת הסאב יש יתרון שהפך לחלק בלתי נפרד חיינו בהעברת תחושות וביטים שלא ניתן להשיג בדרך אחרת, ובמקרים של צפייה בסרט מדובר במנעד רחב מאד של צלילים – לאו דוקא מוזיקליים. לכן, אין למעשה חתונה ואירוע שאין בהם סאב, אולם החוכמה היא לדעת להשתמש בו בתבונה וכמובן גם לעשות שימוש במכשיר סאב טוב.

איך נשמע סאב טוב בחתונה?

בשונה מבתי קולנוע מקצועיים בהם מכשיר הסאב נבחר בקפידה מהאתר הזה, כאן עליכם לבדוק זאת בעצמכם ולוודא כאמור כי הדיג'יי שלכם עושה שימוש רק עם הציוד הנכון מהחברות המובילות. סאב טוב לחתונה הוא כזה ששומר על האיזון העדין שבין ביטים מרטיטים לעמימות מתונה, היוצרים יחד התרגשות בקרב הקהל – אך מבלי שהוא בהכרח יידע להגיד מדוע.