הדור החדש של מפיצי הריח

האם הלכתם פעם בפרדס בזמן הפריחה? הריחות מסחררים אתכם ואתם מרגישים חופשיים. זה לא מוזר. מחקרים מראים שהריח פועל על שאר החושים ובמקרים רבים, יכול לשפר את מצב הרוח שלכם.

אז מה זו השקעה של כמה שקלים לעומת מצב הרוח שלכם? ריח נעים בבית או במשרד, משדרים את הניקיון ששורר במקום, את הסדר ששולט בחייכם וזה כיף, פשוט כיף.

בשורות הבאות נראה לכם את מפיצי הריח של הדור הבא, אלו שכדאי לכם להתקין בבית או במשרד עוד היום. 

מי הם מפיצי הריח החדשים?

כולנו מכירים את מפיצי הריח. אלו שזורקים לחלל תרסיס נעים בכל כמה דקות על פי איך שכוונתם את השעון הפנימי של המכשיר. זה נחמד, זה עושה עבודה טובה, אבל הריח לא תמיד זהה בכל חלקי החדר.

בחלק אחד אתם יכולים לחוש ריח חזק של בישום ובקצה החדר לא להרגיש כלום. אחת הנקודות החשובות בבישום אוויר זה השמירה על אוויר מבושם בעדינות ולא ריח חזק מידי, משום שיש אנשים שבטח לא יאהבו את הריח החזק, ואפילו אתם, יכולים לשים לב לסחרור קל כאשר ריח חזק נכנס לאף למשך זמן רב. 

יש גם את הצנצנות הלא חשמליות שמספקות בישום אוויר נעים, אבל בגלל הנטייה המעצבנת שלהן להישפך ולהשאיר ריח חזק ודוחה על הרצפה, אנשים וויתרו על זה.

אבל בדגם החדש של מפיצי הריח לבתי מלון הכול נראה אחרת. המכשיר בכלל פועל על טעינה בלי סוללות. גם שיטת זריקת הבישום היא לא כמו שפריץ שיוצר שינויים באווירה ברחבי החדר, המכשיר פועל על שיטת אידוי חדשנים שמאפשרת השוואה של כל חלקי החדר מבחינת הריח. 

לרכישה מוזמנים להיכנס לאתר https://danscent.com/