על החשיבות של עריכת לשון בכתיבה אקדמית

לפני שהייתי עורך אקדמי, עבדתי כעורך בתפקידים פורמליים ובלתי פורמליים שונים. חשבתי שאני עורך מיומן למדי, אבל ההכשרה שעברתי להיות עורך אקדמי הוכיחה אחרת. על החשיבות של עריכת לשון בכתיבה אקדמית.

על החשיבות של עריכת לשון בכתיבה אקדמית

עריכה אקדמית היא סוג עריכה מיוחד לאקדמאים , סטודנטים ואוניברסיטאות. עורכים אקדמיים מספקים שירות מקיף בהרבה מההעתקה הרגילה. 

משימות שגרתיות – עריכת שפות, עיצוב והתייחסות – מסתיימות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, אך עורכים אקדמיים עושים הרבה יותר מזה: הם עוסקים עמוק במסמך, מסייעים בשיפור ההיגיון והזרימה שלו על ידי חיזוק והדגשת טיעוני ליבה, ייעול מבנה וכדומה.

יתרונות בעריכה לשונית אקדמאית

עורכים אקדמיים הם אקדמאים מיומנים מאוד ועורכים מקצועיים מיומנים מאוד. אנו מגיעים ממגוון רחב של תחומים אקדמיים; אנו פורסים מאמר לפרטים, תשוקה לבהירות ואהבת שפה; אנו מבינים את האידיוסינקרציות של האקדמיה; ואנחנו מבינים כיצד יש להגיש את החומר הסופי.

מהי עריכה אקדמית?

העומק והמידה בה אנו מבצעים זאת, תלוי כמובן במסמך ובלקוח. כל העריכה שלנו עוקבת אחר 'הנחיות לעריכת תיזות מחקר', ולכן עבור עבודת גמר לתארים מתקדמים, העבודה שאנו מבצעים מבחינת ההיגיון והזרימה הייתה שונה מאוד מסוגי השינויים שיכולנו לחולל בעת עריכת מאמר יומן לאקדמאי. 

זו רק סיבה נוספת לכך שמדובר בעורך אקדמי מומחה שמבצע עריכה עבור סטודנטים ואקדמאים. לא לכל עורך יש את הכישורים והניסיון לבצע נכון אחר ההנחיות האתיות של עריכה אקדמית כפי שמפורט כאן.

אנחנו עובדים על מגוון רחב של מסמכים, מן ניירות ועידת תזות PhD, מן מאמרים בכתב עת כדי להעניק ליישומים ומן הפרקים בספר כולו, בהכנת פרסום ללא צורך בעריכה נוספת.