המשחקים שהולכים להיות להיט בשנת 2020

כבר לפני שנים רבות שהכרנו את קונסולות המשחק המפורסמות של חברת סוני וכן של חברת מיקרוסופט. במרוצת השנים קונסולות המשחק עברו לא מעט שינויים משמעותיים אשר גרמו לאנשים רבים לרכוש אותם וליהנות ממגוון גדול של משחקים בכל התחומים. אמא לפני מספר שנים חשבתם שם משחקי וידאו מיועדים בעיקר הוא ילדים, קונסולת המשחק החדשניות מאפשרות גם לכם, למבוגרים, להצליח להנות מכמות גדולה של משחקים בכל תחומי החיים.

קונסולות המשחק של סוני ושל מיקרוסופט

ההבדלים בין קונסולות המשחק המיוצרות על ידי סוני והמיוצרות על ידי מיקרוסופט אינם גדולים במיוחד ראו כאן https://vgs.co.il/product-category/ps4/משחקים-ל-ps4/. ישנם לא מעט אנשים אשר סוברים כי הקונסולות של חברת סוני מייצרת הן הקונסולות הטובות ביותר ולעומתם רבים אחרים הסוברים כי הקונסולות של מיקרוסופט הן המתקדמות המהנות ביותר. ההבדלים הם בעיקר קוסמטיים, מכשיר הדגל של חברת סוני מעת קטן ואלגנטי יותר בהשוואה למכשיר הדגל של חברת מיקרוסופט אשר מעת גדול ומחודד יותר.

הבדלים בין המשחקים השונים

ההבדלים המשמעותיים יותר בין שתי הקונסולות הם כמות המשחקים ומגוון המשחקים שניתן להריץ על הקונסולה. בשנים האחרונות המשחקים הנפוצים ביותר בקונסולות המשחקים: משחקי כדורגל כגון פיפא או פרו אבולושן וכן משחקי מלחמה מגוונים. את המשחקים הללו אתם יכולים לשחק בכלל הקונסולות הקיימות ועל כן במידה זה אלה המשחקים אותם אתם מעוניינים לשחק בעזרת הקונסולה שלכם יתכן כי לא תרגישו כלל בהבדל בין הקונסולות השונות.

המשחקים המוצלחים ביותר

אך במידה ואתם מעוניינים לשחק מגוון גדול של משחקים בכל התחומים חשוב לדעת כי קיימים הבדלים קטנים בין הקונסולות אשר יתכן וישפיעו על היכולת שלכם לשחק בכמה וכמה משחקים, קראו על כך באתר הזה. המשחקים הנפוצים ביותר בשנים האחרונות אשר הולכים ומשתפרים במהלך השנים ויבטיחו לכם מגוון גרסאות חדשות בשנת 2020 הם:Ratchet and clank,Resident Evil, God of War The Witcher 3 ועוד.

לא שייך לילדים בלבד!

הבחירה בין הקונסולות הקיימות תאפשר לכם ליהנות ממגוון גדול של משחקים חדשים בשנת 2020 ובשל הקידמה הטכנולוגית תוכלו לראות כיצד הרמה משתפרת ורמת הרזולוציה ואיכות התמונה עולה בהתמדה.