בחן את עצמך: איזה אביזר מין מתאים לך!

עולם אביזרי המין מלא המוצרים שמספקים עונג ושעות רבות של יחסי מין מהנים או עינוג עצמי נפלא. אבל איזה טיפוסים אתם במיטה? ומה המוצר שיתאים לכם? המידע הבא יעזור לכם להבין איזה אביזר מין מתאים לך. 

דילדו

דילדו הוא אביזר מין שגברים ונשים אוהבים ואפשר לומר שכמעט כל אחת ואחד הם אנשים שדילדו יתאים להם. המוצר הזה מדמה את איבר המין הגברי ומעוצב בגדלים ואורכים שונים. המראה הראליטי שלו מספק הנאה לכל אחת ואחד ובעיקר למי שאוהב סקס עוצמתי מכול הכיוונים. 

ויברטור לגבר ולאישה

ויברטורים הם מוצרים שבדרך כלל מתאימים לנשים. אם אתם זוג שאוהבים להכניס רטט למיטה ולהנות מעונג מושלם בזמן חדירה או בעינוג עצמי: אתם אנשים שאוהבים ויברטורים. כיום יש ויברטורים מסוגים שונים החל מטבעת רטט שמלבישים על הפין והיא רוטטת בעת חדירה,  עד למוצרים כמו רוקט פוקט לאישה שאוהבת עינוג עצמי מושלם או ויברטורים כמו שפנפנים ומאלצי אורגזמה למיניהם שיוסיפו המון ריגוש לחיי המין שלכם. 

מחסום פה 

מחסום פה מתאים לאנשים שרוצים לקחת את משחקי השליטה צעד אחד קדימה. כידוע סצנת שאדו מאזו בישראל ובעולם הולכת וגדלה וגם משגשגת ופורחת. כיום יותר ויותר אנשים בוחרים לשחק משחקי מין עם יחסי שליטה. כדי להשלים את היחסים של שליט ושליטה או יחסים של עבד ומלכה: אפשר לבחור מחסומי פה או גאג'ים לשליטה מקצועית בכל אחת ואחד. 

שוט ואזיקים

אם אתם אוהב להשאיר את העניינים פשוטים אבל גם משעשעים,  תוכל לבחור שוט ואזיקים. בחנויות סקס און ליין תמצאו מגוון רחב של אזיקים – חלקם מפרווה וחלקם עשוי עור או מתכת. באזיקים אפשר לכבול את בן או בת הזוג ועם השוט אפשר ללטף או להפליק לבני הזוג על הישבן ועל שאר מקומות מגרים בגוף. כך אפשר להנות מיחסי מין כייפים ומפולפלים. למידע נוסף היכנסו לאתר חנות סקס סופרטויז