קעקועים זמניים – אטרקציה מגניבה לאירוע הבא שלכם

עוד אירוע מתקרב לו.

לכל אירוע שבדרך רצוי ואף מומלץ להזמין לאותו אירוע אטרקציה מיוחדת אשר תעביר את זמנו של הקהל באירוע בצורה נעימה ואף תעניק לו חוויה וזיכרון מתוק מאותו אירוע.

למה קעקועים זמניים כאטרקציה לאירוע הבא שלכם?

אטרקציה מסוג זה יכולה להיות הפעלה נהדרת באירוע שלכם מכמה סיבות:

מזכרת מהאירוע – אומנם הקעקוע לא נישאר על הגוף לתמיד אך הוא בהחלט יכול להיות קישוט נאה על הגוף לאורך זמן מה ולהיות מזכרת לטווח הקצר שלאחר אותו אירוע ובכך אנשים ישתפו וידברו על האירוע שלכם בהתלהבות רבה כל עוד הקעקוע על גופם ואולי גם אחרי.

נגישות – בכדי להביא אמן קעקועים זמניים לאירוע שלנו אין הדבר כרוח בהשקעת זמן ומאמצים רבים בהבאת האמן ובהקמת העמדה שלו, אלה שהעמדה כוללת כיסא או שניים ושולחן ולכן מתאימה לכל מקום שבו חל האירוע (אולם, גן אירועים, יער, בריכה, וכו').

מחיר – גם מביחנת מחיר האטרקציה נוחה וגמישה וניתן למצוא אמני קעקועים ממגוון מחירים ואף ניתן להגיע עם האמן להסכמה ותשלום לפי שעה ולא לפי אירוע ובכך המחיר יוצא נח לכל כיס ופייר.

הפעלה יצירתית – אטרקציה כזו מפעילה את היצירתיות והדמיון של המשתתפים באירוע מכיוון שעליהם לבחור מתוך מגוון רחב של קעקועים את האחד שהם הכי אוהבים בנסוף יהיה עליהם לבחור את הצבעים והמיקום של אותו קעקוע ובכך האטרקציה מעבר לכך שהיא יחודיית ומעניינת גורמת למשתפפים להפעיל את היצירתיות שבהם.

פונה למגוון גילאים – האטרקציה יכולה להתאים לטווח גילאים רחב של ילדים. יכולה להתאים לילדים בגן בבית ספר יסודי ואף לילדי החטיבה. עבור מבוגרים ותיכונסטים האטרקציה גם יכולה להתאים אבל פחות.

אולי יעניין אתכם גם: גרפיטי על כובעים