מוניות בילו – מדוע משתלם להזמין מונית מהתחנה?

אם אנחנו נדרשים לשירותי מוניות ברחובות, בין אם זה לנסיעה קצרה או נסיעה ארוכה, הרי שעומדות לרשותנו שתי אופציות עיקריות. אופציה אחת היא לעצור מונית מזדמנת בקרן רחוב ולעלות עליה. במקומות מרכזיים זה יהיה מאוד פשוט וקל. אופציה שנייה, היא ליצור קשר עם תחנת מוניות ולהזמין מונית שתגיע אל המקום בו אנחנו נמצאים. 

האופציה השנייה היא הרבה יותר אטרקטיבית, הרבה יותר בטוחה ונוחה. למשל, אם אנחנו רוצים לקחת מונית מצומת בילו והסביבה, אז יהיה נכון לפנות לתחנת מוניות בילו סנטר ולהזמין מונית שתגיע אלינו, במקום ללכת לקרן רחוב ולעצור שם מונית מזדמנת. 

לפני שנסביר מדוע זה יותר נכון, בטוח וחכם, חשוב להדגיש, שהאופציה השנייה אפשרית כל הזמן, גם בשעות הלילה, גם בסופישבוע. כך שבשום מקרה, אנחנו לא צריכים להתפשר ולחפש מוניות בעצמנו, שכן אנחנו יכולים להזמין מונית מהתחנה והיא תגיע אלינו, בין אם זה אל מקום מגורינו ובין אם זה אל מקום העבודה שלנו, או כל מקום אחר בו אנחנו נמצאים. 

מדוע נכון להזמין מונית דרך התחנה? 

ראשית, זה הרבה יותר בטוח. אנחנו יודעים ממי אנחנו מזמינים, תחנת מוניות ברחובות יודעת איזה נהג אמור להגיע אלינו, הכל מתועד ורשום. אנחנו לא עוצרים מונית עם נהג, שאין לנו מושג מאיפה הוא הגיע אלינו והאם מישהו יודע שהוא אסף אותנו. 

שנית, אם חס וחלילה קורה משהו, אז תמיד יש תיעוד, יש אפשרות לדעת בדיוק מה היה נתיב התנועה, מאיפה אספו אותנו, וכל דבר אחר. 

שלישית, אם אנחנו מאבדים או שוכחים משהו במונית, אז כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה לפנות לתחנה ולבקש שיאתרו את הנהג והוא כבר ידאג לחפש עבורנו את האבידה.